Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  momentalne nie je na trhu telefon, ktory by ma prinutil zmenti moj iphone7. ale nebranim sa ani androidu, ak ponuknu rozmerovo maly telefon.

  Ano, pokud někdo vlastní od apple pouze jedno zařízení tak si muže měnit (za jiný os) jak chce a kolikrát chce. Pokud má někdo alespoň dvě zařízení tak už by to byl nesmysl.
  Já mám MacBook, iPad a iPhone a nemam sebemenší důvod utíkat ke konkurenci.

  přesně.. telefony jsem měnil vždy zhruba po 20 měsících, abych ho prodal těsně před ukončením záruky..

  mému ip7 konci záruka v 09/19 a poprvé za asi 10 let nemám potřebu a popravdě ani nevím za co.. Xko nechci, XS je zbytečně drahé, osmička pouze malý upgrade..

  Ja jsem chtel prejit vcera, ale vzal jsem ten android do ruky, na pohled se mi libil, aj rozhrani, krome tech ikon.
  A kdyz jsem nebyl v tom chrome schopnej nic vyhledat nebot to trikrat preskocilo, tak jsem si to zas rychle rozmyslel.

  “Na druhé straně překvapit dokáže i samotný Android, u kterého se jedná dokonce o 92 procent respondentů.”

  Lol akorát na výber z 10000 telefónov a 5000 nadstavieb – takze ta lojalita vyzerá tak že každý pol rok iná značka a inak vyzerajúci systém ale ano “lojálny”

  Co před 10 lety přišly chytré mobily, tak jsem byl hodně „promiskuitní“.. :-D Zkoušel jsem různé značky i různé OS a mobily jsem střídal i 2-3x za rok. Potom ale Apple nabídl mobil s větším displejem (iPhone 6) a řekl jsem si, že vyzkouším i ten. Jeho rychlost, svižnost, plynulost, spolehlivost, zabezpečení a v neposlední řadě i způsob kompletních záloh skrze iCloud mě natolik uchvátily, že jsem zůstal Applu věrný (dnes je to už něco málo přes 4 roky) a mobily střídám pouze jednou za rok v prosinci, kdy si k Vánocům pořizuji aktuální novinku.
  Moje manželka a děti sice nemají až takový vztah k elektronice a technice, ale už také nechtějí nic jiného než Apple. Manželka si pochvaluje spolehlivost a žádné sekání + postupné zpomalování a děti jednoduše tvrdí, že „hry jsou na iPhonu lepší“. Kdo zkusí Apple, pochopí a zvykne si, tak ten se bude jen velmi těžko vracet k Androidu.

  Spolehlivost? žádné sekání? Nevím co používáte, ale iphone to rozhodně nebude.

  * Nejnovější Joke co se mi přihodil pár dnů zpět. Když se mi iPhone venku vypnul, jelikož byla „moc velká zima“ – musel jsem volat z kamarádova androidu, jelikož ten tupý android takovou vychytávku nemá a funguje bezproblémů.

Vložte vlastní komentář

celý text