Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Na jednu stranu je to smutný, o kolik je ta cena vyšší. Na stranu druhou je potřeba si uvědomit, že koupí v českém e-shopu získáte 2 roky záruku a produkt bude doručen během pár dnů.

    Suhlasim, sam z aliexpressu moc neobjednavam, ale ked som videl kolko pytaju za vyrobok od „low-cost“ cinskeho vyrobcu, nedalo mi to a link som sem hodil len pre ilustraciu skutocnej ceny za ktoru produkt predava vyrobca (o vyrobnej cene sa vyjadrovat ani nejdem).

    Nechci se nikoho zastavat, ale cena v CR je s DPH a zahrnuje clo. Dale pak musi zahrnovat 15 dan ze zisku eshopu a pokud chce majitel eshopu penize dostat dale na svuj ucet pak se bavime o dalsich 15 procentech. Polovina castky jsou tedy jen dane ktere CR nastavila. K tomu zaruka 24 mesicu a jiz zminene clo.

    No a co? Tak to mame platit my jo? Se podivej na Pliskovou a spol jak plati dane :D

    Otázkou je z čeho pak bude stát platit silnice, hasiče, nemocnice, policii, školství atd…. když se tedy budeme řídit tím, že má každý podnikatel automaticky bydlet v Monacu. Vy snad daně neplatíte? Vy jste si nikdy v životě nekoupil v ČR nic ani za jedinou korunu? Pokud jste utratil v ČR byť jednu jedinou korunu, automaticky jste dal 21% státu

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější