Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hlavně pokud Valm třeba nefungují korektně widgety (teplota a lokace ukazují že jste někde na druhé polokouly, popřípadě je na widgetu zaseklý údaj slunečno a 24 stupňů v prosinci) tak si tento postup zapamatujte. Jen s tím rozdílem, že na zálohu můžete zapomenout. Chyba je někde v ní. Tzn jste nuceni telefon nastavit jako nový a vše nahrát ručně. Což je u hudby, poznámek, kalendáře a fotek celkem pohoda. Jen ty kontakty už nejsou taková sranda

  Je to hovadina, iPhone se nezpomalí ani po 3 letech, není-li závada v HW. Uvedený “návod” je akorát super rada, jak ztratit čas a případně přijít o data.

  :-D hovadina je tvuj komentar

  Mám taky SE a hovadina to není. Shodou okolností jsem tento postup zkoušel pár dní zpátky a telefon jede o poznání lépe. Ne že by byl před tím pomalý, ale občas lagnul, což se teď vyřešilo, tak neplácej když nevíš o čem mluvíš.

  Prosím autora, aby přidal nějaké měřitelné výsledky. Například čas spuštení před zásahem a po zásahu, nebo srovnávací video dvou zařízení (před a po ozdravné kůře). Jinak je celý návod jen ztráta času bez vlivu na výkon telefonu. iOS opravdu nejsou Windows, odkud tenhle návod pochází.

  Chtěl bych se zeptat, kde lze v iTunes pro W10 64bit lze sledovat postup stažení firmwaru, tzn. kolik se z daného instalačního balíčku již stáhlo

  Chtěl bych se zeptat, zda-li použiju zálohu přes iTunes, tak jestli přijdu o data z různých aplikací, sporttracker atd. a zdali přijdu o kontakty nebo se při záloze zálohuje opravdu vše. Děkuji za odpověď.

  Pokud je problém, rozhodně zálohovat jen do icloud, aby se pripadna chyba neprenesla. Rada z podpory Apple. Vyuzil jsem jen jedinkrát v zivote, kdyz pomalu startoval fotak a ja porad pouzival zalohu snad jeste od iphone 3gs.
  Jinak si myslim, ze postup je zbytecne slozitý. Zadný specialni mod není nutný a iphone se vám muze spomalit tak leda u velmi staré baterie.

Vložte vlastní komentář

celý text