Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dochází ke konkurenčnímu boji mezi vývojáři app,který si navzájem píšou záporné recenze,tak aby si uživatel koupil zrovna tu jejich.Apple přemýšlí o jiném způsobu hodnocení.

  Je to tak. Stačí parkrát hodit bláto a na prodejích to je hned znát.
  Na hodnocení jako je „Vůbec to nefunguje, pořád to padá.“ se nedá rozumně reagovat. Zvlášť když autor „hodnocení“ už dál nijak nereaguje.
  Naštěstí je možné požádat Apple o smazání pomluv. Apple většinou vyhoví.
  Výživní jsou i „vychovatelé“, kteří se snaží vývojáře vychovat aby nepoužívali předplatné. Vychovatel aktivně hledá aplikace s předplatným a sazí jim negativní recenze. A ještě se tím chlubí.

  Včera jsem si v App Store Connect všimnul, že je konečně po mnoha letech možné přidat pro aplikaci na App Store lokalizaci do češtiny, slovenštiny a dalších několika („východních“) jazyků. Už tedy není nutné všechny tyto jazyky mít pod UK English.

  Zde na LsA taky záhadně mizí komentáře, které neporušují žádná pravidla a nikdo neví proč…

  😂 no ja viem prečo – väčšinou miznú mne – a potom mám ešte problém že mi ich nepridáva (a pritom tam nemám link ani vulgarizmus) tak neviem.

  To miešanie fb komentárov a webových je tiež úlet – nakoľko sa na fb už môj komentár z webu logicky neobjaví – takže super crossplatform 😀 a ešte by ma zaujímalo či je na LSA moderná vymoženosť a to notifikácia na odpísaný komentár

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.