Zavřít reklamu

Huawei nedávno ukázal světu svou vlajkovou loď, která se má pokusit sesadit z trůnu iPhone XS Max. Ačkoli se jedná o velmi zajímavý smartphone oplývající všelijakými moderními technologiemi, dokáže v rychlosti porazit vlajkovou loď Applu? YouTube kanál PhoneBuff postavil proti sobě právě dva výše zmíněné smartphony, které otestoval v otevírání několika aplikací. Za pomocí robotické ruky bylo tedy postupně na obou smartphonech otevřeno dvakrát celkem 16 aplikací. Ačkoli si zpočátku Huawei Mate 20 Pro nevedl vůbec zle, v průběhu testu dost ztratil. Králem mezi smartphony tak stále zůstává iPhone XS Max.

iPhone XS Max byl vypuštěn do prodeje v září tohoto roku. Vyzbrojen je skutečně nadupaným procesorem Apple A12 Bionic, který disponuje dvěma výkonnostními jádry pro řešení náročných operací. Dále čtyřmi jádry, které jsou navrženy na efektivitu a mají na starost rutinní procesy. Huawei Mate 20 Pro byl oznámen v říjnu, na pultech obchodů je pak velmi krátce. Tepe v něm procesor Kirin 980, který, ač byl Huaweiem vychválen do nebes, na A12 Bionic opravdu nestačí. Zatímco Huawei má v bencharku Antutu zhruba 307 tisíc bodů, iPhone XS Max dosahuje velmi slušných 354 tisíc bodů.  Za zmínku u tohoto smartphonu stojí alespoň přítomnost čtečky otisků prstů v displeji.

Takto probíhalo představování iPhonu XS a XS Max

Letošní iPhony, ať už se prodávají jakkoliv, se skutečně řadí mezi špičku a dosáhly mnohých prvenství. Například nedávno jsme informovali o testu DxOMark, který vyhlásil iPhone XR jako nejlépe fotografující smartphone s jedním objektivem.

iPhone-XS-Max-Gold1

Související články

Dnes nejčtenější

.