Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ja sa stretávam skôr s opačným prípadom. A toto že dosť veľa ľudí v mojom okolí prešlo z ios na android. A čo viac. Nikto si nesťažuje

  ja som vyskusal uz vsetko BB, windows mobile, android aj iOS, a mne sa teda najviac pozdaval windows, aj s 512MB RAM dokazal v rychlosti tromfnut vsetky androidy s 2GB a aj prostredie mi najviac vyhovoalo. tento rok som presiel z adnroidu na iphone7 a keby nemam telefon zadarmo od firmy tak by to nebola najstastejsia kupa zivota :) ale vseobecne by som dal android s iOS na rovnaku uroven, oba maju rovnako chyby a aj dobre vychytavky. a tie reci, ze android je pomaly a zalagovany su scestne, moja byvala motorola za 250e bola aj po roku pouzivania subjektivne minimalne tak rychla ako iphone7.

  Tak nevím, ale pro mě jsou stejně důležité jako kontakty i data v aplikacích třetích stran. Hodně jich už dnes má data v cloudu, ale ne všechny. A pochybuji, že je tato aplikace převede.

  Já navíc přemýšlel spíše o přechodu z iOS na android. Ale jen bych vyměnil současné chyby za jiné.

  Nicméně osobně nikomu ve svém okolí přechod na iOS nedoporučuji. Myslím, že se dnes už nevyplatí. Android dospěl a iOS se zhoršil (používám iPhone od modelu 3GS a nyní mám XR). V ČR bude za chvíli s cenovou politikou Applu iPhone exotika.

  Já ve svém okolí pozoruji právě takové případy, přechod z androidu na iOS, mě také vyhovuje, ale nikomu nic nevnucuji, každý požaduje něco jiného a muže si vybrat a to je fajn.

Vložte vlastní komentář

celý text