Zavřít reklamu

Nejnovější generace Apple Watch je stále ve valné většině tuzemských obchodů nedostatkovým zbožím. Jejich dodávky jsou totiž dle dostupných informací velmi omezené a zájem o ně naopak obrovský. I přesto však máte stále možnost nadělit (si) je pod vánoční stromeček. Stačí jen vědět, kde objednat a objednávku vytvořit zavčas. 

Nejjistější volbou pro nákup nových Apple Watch je již tradičně oficiální Online Store Applu, který kalifornský gigant před ostatními prodejci mírně upřednostňuje. Ani z něj vám však hodinky nedojdou do druhého dne. Pokud se pro jejich nákup rozhodnete nyní, Apple vám je dle svých stránek doručí v rozmezí 13. až 20. prosince – tedy předposlední či poslední týden před Vánoci.  Vzhledem k tomu, že se čekací doba na tyto hodinky i na stránkách Applu v posledních několika dnech párkrát změnila, určitě doporučujeme s objednáním příliš neváhat. Může se totiž klidně stát, že se již zítra či v dalších dnech dodací doba opět prodlouží. 

Obecně se dá očekávat, že se situace s dostupností hodinek začne pomalu zlepšovat až v prvních měsících příštího roku, kdy již bude trh o poznání nasycenější a hodinky tím pádem dostupnější i u ostatních prodejců. S trochou štěstí na ně však můžete narazit i nyní. Pár kousků má dle svého webu k prodeji například iWant. 

Apple-watch-gold-series-4

Dnes nejčtenější

.