Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Problém není v tom, že by byl USB-C konektor špatný. Špatné je, že Apple vyrábí drtivou většinu kabelů nekvalitní. Jsou zde na trhu alternativy, které jsou mnohem kvalitnější za méně peněz. Dobrou zkušenost mám např. s kabely od Swisstenu, které jsou opatřeny textilií a nehrozí tam oholení izolační vrstvy v nejvíce namáhaných částech. Nicméně musím s panem kytaristou souhlasit v tim, že magsafe není překonán a USB-C konektorem už vůbec ne. Ty redukce, resp. pseudomagsafe řešení, kdy mám v USB-C v macbooku stále nějaký „mezikus“ se mi nejeví jako příliš elegantní řešení…

  Tak MagSafe je to nejlepší co Apple do Macbooku dal – možná retina mu muže konkurovat 🤷‍♂️

  a to ma Apple na MagSafe patent.. preto tie napodobeniny pre USB-C (akoze magsafe) nestoja za nic..

  cele zle – na cele s teplym Timom! ale pokial ovce kupuju a Apple ma zisky, tak tam ten bean counter stale bude.. najvacsi omyl Steva Jobsa.

  Kvalita Made in Apple. V životě se mi nestalo něco podobnýho. No, na to, že si za takovýhle šunty nechává Apple královsky zaplatit mě ještě víc fascinujou iOvce. Myslím, že by to chtělo nějakou speciální studii o chování těhle iFans. Jdou a koupěj si další šit se stejným logem. A pak si zase stěžujou, tweetujou a laikujou a furt dokola. A Apple vydělává avydělává avydělává přestože v drtivý většině za konkurencí zaostává a zaostává a zaostává. Ovšem, PR oddělení tam maj na špičkový úrovni. Prodat megaodpornej výřez v displejích iPhonů jako novátorskou exkluzivitu chce kromě moře drzosti i nespornej PR talent. Normální člověk se aspon pobaví.

  No a vidíte jak ten megaodpornej výřez je populární že ho zkopírovalo tolik firem, že se nedají pomalu ani spočítat….všechny s Androidem smaožrejmě (namátkou Xiaomi, LG, Huawei…..). Nebo to jsou také iOvce?

  Nemyslím si že by byl populární, pouze se skoro všichni výrobci vykašlali na nějaké elegantní technické řešení s tím, že když tenhle humus prošel applu, projde snad i nám.

  Nechapu, proc do takovjech diskuzi lezete – zajimave, ze uzivatele Apple produktu nemaj potrebu lezt do diskuzi o Android, Windows, LInux a tam prudit. Ale opacne to funguje skvele. Pak premysli, kdo je tady vetsi ovce. Takze dekujeme za nazor a tady mate klicenku.

  Ano, řekl jste to výstižně. Uživatelé Apple pracují a vydělávají. To, že část peněz jde na „čínskou elektroniku“ je až tak netrápí.

  ale trápí trápí, to je ta největší sranda jak se navzájem přesvědčujou že tři roky starej mobil je vlastně úplně supr a ještě tak tři roky jim vydrží :-))

  Neznám jedinýho jablíčkáře, který by si na ceny applu stěžoval. Samozřejmě neberu v potaz děti a socky, co to nemají na práci, ale jako “doplněk” na machrování.
  U mě si vždy staré apple zařízení vydělá na nové a když hold ohnu konektor, nebo prasknu displej, tak se nedá nic dělat a trochu provětrám peněženku. Pravda že o něco víc, než kdybych používal Android.
  Každopádně každé zboží má svou cílovou skupinu a není pro všechny. Například pro pana “Michal121” je ideál z mého pohledu odpad typu “Honor”…

  pro BAMBAS Divil by ses kolik iOvci leze na stránky o Androidu, Windows a Linuxu a tam prudí! Navíc nevidím důvod, proč by někdo někam neměl chodit, zajímá ho to, tak tam jde, byť není uživatel. Ale tady soudruh BAMBAS nám chce nařizovat, co kdo smí a nesmí.
  btw: slovo BAMBAS se u nás používalo místo výrazu VOCAS (rozuměj čů-rák), takže tvá přezdívka k tobě opravdu sedne! :-)

  Poularita toho výřezu je příšerná a ikdyž jsem nakonec koupil honor 10 tak pokud by byla volba bez výřezu tak raději sáhnu po ní.Navíc nechápu co apple fans mají za potíže s USB-c. je jedno ,kterou stranou to tam otočím a nechápu s těmi Notebooky dělají,že si konektory ohnou. Mně se to za x let co používám pc/Notebook nepodařilo. To bych sakra s tím musel narazit.

  koni to určitě tim kuk rád slyší, takže příští rok XRs nebo jak se rozmazaný sklo bude jmenovat za 30 klacků a nabíječka nebude v krabici :-))

  Zajímalo by mě jedna věc, vy, kteří nepláčete nad MagSafe a vyzdvihujete USB-C na nabíjení. Kupujete si nový MBP. Přijdete do prodejny a na stole jsou dva notebooky. Úplně stejné, jen jeden je s MagSafe. Který si prosím Vás vyberete?

  Ten s USB-C a upřímně už se nemůžu dočkat až pošlu mbp2013 někomu kdo na nové MBP nadává. Protože zapojovat každej den několikrát MagSafe, thunderbolt s externím GPU a pak ještě balit nabíječku. Místo toho abych zapojil pouze jeden kabel a nabíječku nechal v batohu. Fakt výživné.

  myslím že by se ten člověk měl rozčilovat především sám nad sebou, že je tak hloupý a kupuje si tyto předražené krámy,které jsou vyrobeny v číně za pár korun, a je na ně nasezena obří marže applu,moudřejší lidé si koupí věc přímo od čínanů za čtvrtinu ceny.usa je totiž založena na lži a podvodu,vykořistování,kradení a potom na válkách,co dobrého od nich tedy čekat?

  Buď má Apple šmejd kabel, nebo je to rukama. Mě se nikdy nic na USB-C kabelu nepokazilo a to jsem ho používal denně od doby, kdy byl uveden na trh. Nyní jsem přešel k Apple, na zkoušku a je pravda, že se mi ten lighting konektor tedy líbí více :-) Ale jak píšu, nikdy se mi nic nezlomilo, nevylomilo, nenalomilo atd. Tak nevím, čím to bude.

  Staci, aby si zakopol o USB-C kabel, ktorym nabijas svoj Macbook (Pro) a pri troche stastia vytrhnes/poskodis USB-C konektor na zakladnej doske.. MagSafe take nieco prezije uplne bez problemov, kto nezazil, neoceni.

  Poznam dvoch majitelov MacBook Pro, ktorym sa do pol roka zacali viklat USB-C porty (a to su obaja jablcni fanatici, ktori si davaju obrovsky pozor na svoje fetise).. a ak si myslis, ze to Apple zobral na reklamaciu, keep dreaming!

  manzelka ma uz 2 roky Macbook s USB-C portom a nemala s tym nikdy ziaden problem, takze trosku z opacnej strany tabora

  Usb-c bude stejně nakonec všude. A třeba na pro je super, že můžete nabíjet zleva i zprava. Akorát je to těžký přechod pro někoho, kupit vše na usbc.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.