Zavřít reklamu

6 zajímavých aplikací z App Store, které by vám tento týden neměly uniknout (11.11. 2018 – 18.11. 2018)

|
Kategorie:iPad
Diskuze
|

Každý týden přibývají v iOS App Store nové, zajímavé aplikace. My vám na konci každého týdne přineseme přehled toho nejzajímavějšího, co iOS App Store za uplynulý týden přinesl. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

ChillScape – Sonic Meditation

Aplikace ChillScape – Sonic Meditation představuje kombinaci kognitivní psychologie, hudby, generované umělou inteligencí, a uklidňujcí grafiky pro maximální uvolnění a relax. Dostaňte se do té správné nálady.

ChillScape - Sonic Meditation
ChillScape - Sonic Meditation
Developer: Studio Amplify
Price: 49,00 Kč

Drink Water Reminder Tracker +

Pitný režim je důležitý i v podzimních a zimních měsících. S jeho dodržováním vám pomůže aplikaci Drink Water Reminder Tracker +, která vás bude k pití (nealko nápojů) řádně povzbuzovávat a zaznamenávat váš příjem.

Water Intake Hydration App H20
Water Intake Hydration App H20
Developer: FunApp
Price: Free+

Screen Mirror for Chromecast

Aplikace Screen Mirror for Chromecast vám umožní živě zrcadlit obsah obrazovky vašeho iPadu či iPhonu na televizi s připojeným Google Chromecast. Přenášet můžete nejenom videa, ale také dokumenty, prezentace nebo hry. Aplikace je zcela zdarma.

Screen Mirror for Chromecast
Screen Mirror for Chromecast
Developer: iStreamer
Price: Free+

Wonderscope

Máte iOS zařízení s podporou rozšířené reality? Nebojte se tuto funkci využít na maximum. Wonderscope je zábavná a pohlcující aplikace, která váš běžný svět promění ve fantastický. Vše záleží jen na vaší představivosti. Pusťte do svého života zajímavé příběhy.

Wonderscope
Wonderscope
Price: Free+

Routines – Daily Task Manager

Routines je jednoduchý, ale výkonný a užitečný správce úkolů, který vám pomůže zlepšit váš den dodržováním rutiny. Umožňuje rozdělení jednotlivých úkolů, označování, odkládání a spoustu dalšího.

Routines - Daily Task Manager
Routines - Daily Task Manager

Bacon Escape 2

Oblíbený malý prasečí hrdina je zpět v novém, vzrušujícím dobrodružství. Je čas přinést slaninu zpět domů. Posbírejte všechny hvězdičky a pomozte malému hrdinovi vrátit se zpět na jeho planetu.

Bacon Escape 2
Bacon Escape 2
Developer: Illusion Labs
Price: Free+


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek