Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    No mne to osobne až tak v pohode nepripadá. A to si dokážem postaviť PC sám. Osobne by som si to radšej dal vymeniť do autorizovaného servisu Apple za cca 30 Euro čo je cena za jednu servisnú hodinu + by mi nepadla záruka.

    Asi tak. Výměna RAMek v podání Apple = rozebrání prakticky celého macu :-D
    Zas na druhou stranu, jde o „prestiž“ a určitý „komfort“…. tím chci říct, kdyby chtěli, aby si to lidi „bastlili doma na koleně“, tak udělají ty ramky přístupné dole, např. ala NB HPčko – kde se jen odcvakne kryt a jste na RAMkách, které můžete měnit – práce na pár vteřin. Ale i tak, dle mě, zbytečně předražený krám za skoro polovic si sestavím NUC s Hackintoshem a jsem na tom úplně stejně, né li lépe…. (kdo chce, chápe jak to maslím).

    Podle podmínek Applu jakékoliv neatorizované zásahy, včetně upgradu, způsobý konec záruky a zařízení může být odmítnuto i v rámci pozáruční opravy. Jednoduše řečeno pokud si při výměně RAM omylem poškodíte i tu nejobyčejnější součástku, Apple vám ho neopravý ani za peníze. Asi jsem staromódní, ale od stolního počítače čekám alespoň možnost uživatelské výměny RAM a SSD.

    „An original product that is inoperable due to unauthorized modifications or has failed due to catastrophic damage, such as the product separating into multiple pieces, are examples of a product that is ineligible for Out of Warranty Service“

Vložte vlastní komentář

celý text