Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  57 EUR za rok je skvela cena?? Dobra cena je $39 na rok.. zaujimave, preco sudruhovia z Esetu v USA predavaju licencie vyrazne lacnejsie ako v EU (a este aj aktivne blokuju a presmeruju zakaznika z europskej IP adresy naspat na predrazeny EU site).. zeby ten skvely produkt nebol az tak uzasne predajny v konkurencii?

  skusme si to predstavit na novom modeli Kawasaki Ninja ZX-6R, ktory stoji v USA 9999$, coz je daco cez 8600€.. a hadaj, stoji tu tolko? ani prd.. tu stoji 11800€, zeby tak skvela motorka nebola az tak uzasne predajna v konkurencii?? nemozme porovnavat danovy system v EU a USA… …tak uz prestante fanazirovat, preco je v USA lacnejsi…

  Mám problém,
  od chvíle nainstalování ESETu se mi pravidelně stává, 1 – 2x denně, že po uspání a opětovném „probrání“ macbooku se mi celý počítač zasekne, nepomůže nic jiného než ho natvrdo vypnout a znovu zapnout.
  Nerada bych neprávem obvinila ESET, ale začalo se mi tak dít druhý den po instalaci toho antivirového programu.
  A vzhledem k tomu, že jsem počítač před tím více než tři roky chráněný neměla nijak a ani zpětně ESET neobjevil žádný virus ani malware, přemýšlím o pokračování v užívání.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější