Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To v dnesnej dobe este nerozumiete ako tak po anglicky?
  Ved ta anglictina co pouzivaju na tych konferenciach je tak jednoducha…
  Ale ved co sa cudujem ked tu vela ludi nerozumie slovencine pripadne naopak.

  muzes ty sve znaky prelozit do cestiny? :-)

  To v dnešní době ještě neumíte jako anglicky?
  Vždyť ta angličtina, kterou používají na těch konferencích je tak jednoduchá…
  Ale vždyť co se divím, když tu mnoho lidí nerozumí slovenštině, případně naopak.

  To bude asi leností, těch několik tisíc čtenářů co s AJ nemají problém se tady ani raději nebudou do diskuze zapojovat. Takže buď jsem světlá výjimka nebo potrefená husa.

  Nechci se zde nikoho dotknout, ale koho by bavilo pročítat hromady textů? Nejlepší pro všechny bude živý komentovaný přenos. Buď to udělejte po svém, nebo se spojte s Alzou, ale toto je jako okénko do 90.let. I když angličtinu ovládám dobře, tak i pro mě je lepší slyšet info v rodném jazyce.. ;-)

  Zásadní dotaz. Koupit Macbook Pro bez Touch Baru nebo nový Macbook Air?

  Využití převážně pracovní – správa webovek, soc. sítí, střih travel videi – to pouze párkrát za rok, úprava fotek v Affinity.

  Děkuju moc za rady :).

  To je jen otazka rozpoctu a klavesnice. Pokud vam airova klavesnice a touchbar budou vyhovovat vice jdete do toho, ale osobne bych si koupil lepsi konfiguraci nez zakladni a tam bude air asi levnejsi.

  At si novej air strci nekam hodne hluboko. Chtit za 2 jádro v roce 2018/19 1199 to upadli, očekával jsem aspon 4 jádro. Radši jdi do toho Pro 2017

  uznávám IPAD je bomba možná moje poslední zařízení od APPLU , počítače už nejsou , telefony jak doslouží nahradíme Huawei … atd.

  No myslím, že asi nebude mnoho uživatelů iPAD za 51 tisíc Kč. Možná tak státní úředníci, kteří to platí z našich daní. My všichni normální mrtelníci budeme muset sáhnout po levnějších variantách. Otázka je, jestli je opravdu 1TB velikost potřeba, pokud si nechcete dělat z tabletu videotéku.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.