Zavřít reklamu

Apple si během své konference pozval na pódium zástupce herní společnosti 2K a také Adobe, aby ukázali, co s jejich iPadem dokáží. Adobe využilo výkon k přenesení zážitku z desktopové verze photoshopu na iPad. 2K se věnovali basketbalu a to konkrétně NBA 2019, které vypadá neskutečně povedeně.

Adobe představilo v rámci svého vystoupení během Apple Keynote zbrusu novou verzi Adobe Photoshopu, kterou nazývá reálnou verzí Photoshopu. Jsou v něm k dispozici všechny funkce z klasického Photoshopu včetně vrstev, veškerých nástrojů na úpravu obrázků a fotografií. Dokonce jsou zde i pokročilé funkce jako je změna jednotlivých vrstev s ovlivněním dalších vrstev. Máte možnost vyvolat kontextové rozhraní, které vám navrhuje nabídky pro to, co aktuálně děláte. Celé rozhraní je skutečně velmi podobné desktopovému.  Během prezentace Adobe ukázalo obrázek, který měl 157 vrstev ve velikosti 2000×2000 pixelů a jednalo se o PSD, tedy o stejný formát jaký můžete upravovat na počítači ve velikosti 3 GB. Tím je jasně řečeno že iPad Pro vás nebude v ničem omezovat a dokážete na něm pracovat stejně jako na počítači. Díky Adobe Project Aero můžete obrázek z Photoshopu přidat do rozšířené reality a rozpohybovat jej. Máte možnost si svoji práci prohlédnout způsobem, při kterém vidíte vzdálenost jednotlivých vrstev.

2K představilo zbrusu nové NBA 2019 pro iOS

Celé NBA 2019 využívá výkon iPadu pro nejen ke generování neskutečně realistické grafiky, co se hry na iPadu týká, ale především pak k tomu, aby dokázalo rozhýbat nejen 10 hráčů na palubovce, ale také divák, rozhodčí a lavičky obou týmů k co největší realističnosti. Hra vypadá skutečně úžasně a nabízí realistické pohyby jednotlivých hráčů. Dočkali jsme se také vlastností jako je pohyb vlasů, stékající pot po tvářích a tělech basketbalistů nebo rozdílné pohyby mezi jednotlivými hráči. Curry se tak hýbe zcela jinak než pivoti nebo vysoká křídla. Hra díky tomu více připomíná reálný basketbal nebo minimálně hry z konzolí.

Dnes nejčtenější

.