Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To jsem zvědav, zda to je jenom jednorázová nepotvrzená zpráva, nebo bude víc podobných případů a bude se to řešit.

  Tohle totiž není možné ani u androidu bez povolení USB ladění, povolení instalace z neznámých zdrojů a potvrzení potřebných oprávnění ke spuštění a platbě.

  To by byla velká díra v iOS a nechce se mi tomu věřit.

  V kabelu by musela být Flash paměť a ta potřebuje k fungování podpurnou aplikaci. I originální flasky potřebují správce souborů z AppStore.

  Jediné řešení které by mohlo teoreticky být funkční je obdoba raspberry v adaptéru s ovladači simulujici iTunes ale to by se nemohlo vyplatit vyrábět.

  No tohle dela neorigo nabijecka z vlastni zkusenosti… Telefon si pri 100% nabiti zacne klikat sam jak zbesilej a kdyz se trefi dobre tak objedna i letenku :)

  Klasický Ghost touch. Před týdnem se mi vrátil Iphone X z reklamace, samovolně si klikal jak chtěl. V appce na monitorování doteků to bylo krásně vidět. Připojení do nabíječky tento proces mohlo spouštět…

  Mám stejnou zkušenost, jen mi to nedělal kabel, ale adaptér. Možná to bylo i ve spojení s čínským displayem. Pokud jsem odblokovaný mobil nechal ležet tak se náhodně „klikalo“ na display, třeba mi to někoho vytočilo, otevřelo aplikaci atd…bylo to na ip7. Adaptér jsem přestal používat a v pořádku.

  To je zase zpráva, nějaká inteligentka si objedná pokoj a pak to nechce platit, tak to svede na nabíječku. To jestejný jako, když ten instalatér blbě dotáhl kohout, vytopil barák a sved to na hasák…..

  Včera mě přišla z Číny neorigo nabíječka na Apple Watch. Když jsem na to polozil nabít hodinky,stala se mě strašná věc. Vůbec jsem nebyl schopen vyndat svúj Iphone SE/128 z pouzdra. V momentě,kdy jsem nabíječku odpojil od Apple Watch,tak telefon šel normálně bez problému vyndat.
  Tak jsem ho vrátil do pouzdra a pripojil neorigo nabíječku k Apple Watch a zkusil telefon vyndat z pouzdra.Ať jsem se snažil sebevíc,nešlo to.Podařilo se mě to až po odpojení nabíječky. Opakoval jsem to před svědky 30x a výsledek byl stejný.
  Připojil jsem proto originální nabiječku k Apple Watch a vše bylo jak má být.Hodinky se nabíjeli a telefon Iphone SE/128 šel normálně vyndat z pouzdra a to 30x za sebou.
  Okamžitě jsem tuto pekelnou nabíječku poslal poštou zpět do Číny a snažím se na tento strašidelný zážitek zapomenout.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.