Zavřít reklamu

Sekcia ťahových stratégií na jablčných telefónoch sa opäť o niečo rozrastá. Populárna animovaná ťahovka Civilization VI, ktorú sme mali možnosť okúsiť na iPadoch expanduje aj na iPhony. Spoločnosť Aspyr Media, ktorá je zodpovedná za optimalizáciu tohoto titulu pre tablety oznamuje, že od dnešného dňa je aplikácia univerzálna pre všetky podporované iOS zariadenia, takže si hru vychutnáme v rovnakej verzii. Toto vyhlásenie teda predstavuje výbornú správu pre všetkých fanúšikov, ktorí si zakúpili hru na iPade, nakoľko si ju môžu bezplatne stiahnuť aj na iPhone a pustiť sa do budovania bez akýchkoľvek dodatkových príplatkov.

Civilization nie je vo svete gamingu žiadnym nováčikom. Herná séria sa počas svojho fungovania ukázala takmer na všetkých dostupných platformách, preto iOS nemôže byť výnimkou. Nádherné grafické spracovanie spolu s rýchlym spádom vnáša do priebehu hry značnú dávku akcie, čo nám v kooperácii s logickým aspektom hry prináša nezabudnuteľný herný zážitok. Cieľom hry je vybudovať tú najinovatívnejšiu a najsilnejšiu civilizáciu a pritom poraziť svojich protivníkov. Jej šieste pokračovanie prináša do gameplay možností celú škálu vylepšení, či už sa jedná o nové technológie, frakcie alebo enviromentálne prostredie. Civilization VI je naviac momentálne dostupná v zľave, takže si ju potenciálni záujemcovia môžu zakúpiť iba za polovicu pôvodnej ceny. Ak ale neviete, či tento titul využijete a či vás priebeh hry zaujme, môžete si ho voľne vyskúšať v 60-ťahovej „trial verzii“, ktorá je dostupná úplne zadarmo.

Civilization VI je plne optimalizovaná pre iPhony, takže sa dočkáte rovnakého zážitku a herného obsahu, ako v prípade ostatných platforiem.

Pre nováčikov v sérii je v hre dostupný tutorial mód, ktorý vás prevedie kompletným zoznamom možností a krokov na ceste k ovládnutiu celého sveta. Vyznavači hry viacerých hráčov určite uvítajú kooperatívny a kompetitívny multiplayer, v ktorom je možné zabávať sa spolu s priateľmi. Na spustenie hry musíte disponovať jedným z nasledujúcich zariadení: iPhone 7/ 7 Plus,  iPhone 8/ 8 Plus, iPhone X alebo iPhone XS a XS Max. V prípade iPadov je hra dostupná pre iPad Air 2, iPad 2017 alebo novší a všetky modely iPad Pro.

  • Hra Civilization je dostupná v App Store pre všetky podporované zariadenia s iOS

[appbox appstore id1235863443]

Civilization
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější