Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  zase ale na druhou stranu nové balení bez nabíječky bude mít i novou revizi hodinek s novou baterii :) nejaké stare ležáky už budou mit trošku degradovanou baterii :D

  Apple to hraje na ekologii, kolik z nas ma doma za ta leta mnoho lightningu, adapteru a sluchatek.. kdyz to nekdo bude opravdu potrebovat tak si to za par korun dokoupi..

  Ja kupoval AW 3 v kvetnu s nabijecku jsem k nemu mel. K Airpods byl jen lightning kabel. Takze nevim. Ale jinak ty maly placaty 1W nabijecky mam doma asi 3. Takze obecne si myslim, ze to neni problem. Kdo kupuje AW, musi mit iP, takze nabijecku urcite ma. To ne furt dokola. Kdyz Apple nabijecku nedoda, je skrblik. Kdyz ji da vsude, zacne ho vysetrovat EU kvuli ochrane zivotniho prostredi.

  K AirPods je taky jen kabel. U jiné elektroniky to je taky běžné. Nevidím jediný problém, když každý doma máme tisíc USB adaptérů do zásuvky

  No jo jenže Airpods nabíjíš jednou za pár dní , v mém případě jednou za týden mám dock připojení do iMacu a Airpody nabíjím přes to takže mi adaptér není třeba . Kdežto Apple Watch bych nabíjel na nočním stolku a ten adaptér bych ocenil už jen kuli tomu že se to nabíjí každý den .

  U AppleWatch to naprosto chápu, AppleWatch si člověk koupí, protože má iPhone, bez něj Watche snad ani nejedou (nemám je, nevim). A u iPhonu adapter je, takže žádný problém v tom nevidím. Možná o něco větší problém to může být v případě AirPods, ale stejně každý doma má několik adaptérů takže proč ho dávat ještě ke sluchátkům.

  Kupoval jsem Apple iWatch 3 někdy v květnu a žádný adaptér tam nebyl. Takže to si není taková novinka. a Byl tam někdy vůbec? Ta krabička je dost úzká a že by jí časem předělávali na užší?

Vložte vlastní komentář

celý text