Zavřít reklamu

Aplikace Workflow mizí z App Store, nahrazují ji Shortcuts pro Siri

Aplikace Shortcuts (Zkratky), která představuje jednu z hlavních novinek v nejnovějším operační systému iOS 12, je dostupná v App Store. Zkratky byly poprvé představeny veřejnosti v rámci letošní červnové WWDC, dosud ji ale mohli testovat pouze vývojáři na základě speciální pozvánky.

Aplikace Zkratky přináší funkce automatizace pro iPhone a iPad s podporou akcí napříč operačním systémem a podporovanými aplikacemi. Zkratky zároveň představují náhradu za aplikaci Workflow, kterou společnost Apple odkoupila v loňském roce. Ve srovnání s ní nabízí lepší zkušenost s vylepšeními, jako je přístup k HomeKitu nebo lepší integrace s iOS aplikacemi. Pro uživatele, kteří jsou zvyklí na aplikaci Workflow, půjde o naprosto bezbolestný, automatický, přirozený přechod. Automatizace lze synchronizovat s ostatními zařízeními přes iCloud.

Aplikaci Shortcuts stáhnete zdarma přes App Store, majitelům aplikace Workflow stačí aktualizovat.

| | Zdroj
2
Leitz

Diskuze

  funguje to nekomu? Asi z 10 shortcutu mi nejakou akci udelal jen jeden (pridani aktualni vahy do aplikace Zdravi)
  bud jsem uplnej retard a nevim jak to funguje nebo to maji nejaky pokazeny

  Reagovat

  Už delší dobu čekám na to, že si bube umět ipfon např. sám ztišit zvonění po příchodu do práce a po odchodu zase zesit. Nebo, že si budík sám zruší buzení, když je svátek.. Tyhlety shortcuts tomu asi taky nepomůžou. Škoda, chce to nějaký chytřejší chytrý telefon.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz