Zavřít reklamu

Mnoho uživatelů, kteří na svých zařízení mají nainstalovanou nejnovější betu iOS 12, se v posledních hodinách potýkají s nepříjemným problémem. Na jejich iPhonu či iPadu jim vyskakuje okno s informací o dostupnosti nového updatu, přestože žádný takový není. Konkrétně je uvedeno „Je k dispozici nová aktualizace iOS. Aktualizujte z iOS 12 beta“, jak můžete vidět v galerii.

Hláška se navíc neobjeví pouze jednou, naopak mnoho uživatelů hlásí, že se jim objeví při každém odemčení zařízení. Při vyskočení okna je nutné jej nejprve zavřít a až poté můžete používat iPhone či iPad a je jasné, že to je velmi frustrující. Na důvod, proč se tak děje, nejspíše přišel vývojář Guilherme Rambo, který na Twitteru uvedl, že chyba v aktuální verzi způsobuje to, že si nejnovější betaverze myslí, že její platnost končí okamžitě a to vede ke zobrazení vyskakovacího okna. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že hláška se objevuje opravdu velmi často a někdy i při používání telefonu.

Uživatelů, kteří si na problém stěžují, je čím dál více a Apple už jistě tento problém zaznamenal. Dá se tedy očekávat vydání nové betaverze co nejdříve. Do té doby nezbývá než doufat, že to nebude trvat dlouho.

beta chyba fb

Související články

Dnes nejčtenější

.