Zavřít reklamu

Mnoho uživatelů, kteří na svých zařízení mají nainstalovanou nejnovější betu iOS 12, se v posledních hodinách potýkají s nepříjemným problémem. Na jejich iPhonu či iPadu jim vyskakuje okno s informací o dostupnosti nového updatu, přestože žádný takový není. Konkrétně je uvedeno „Je k dispozici nová aktualizace iOS. Aktualizujte z iOS 12 beta“, jak můžete vidět v galerii.

Hláška se navíc neobjeví pouze jednou, naopak mnoho uživatelů hlásí, že se jim objeví při každém odemčení zařízení. Při vyskočení okna je nutné jej nejprve zavřít a až poté můžete používat iPhone či iPad a je jasné, že to je velmi frustrující. Na důvod, proč se tak děje, nejspíše přišel vývojář Guilherme Rambo, který na Twitteru uvedl, že chyba v aktuální verzi způsobuje to, že si nejnovější betaverze myslí, že její platnost končí okamžitě a to vede ke zobrazení vyskakovacího okna. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že hláška se objevuje opravdu velmi často a někdy i při používání telefonu.

Uživatelů, kteří si na problém stěžují, je čím dál více a Apple už jistě tento problém zaznamenal. Dá se tedy očekávat vydání nové betaverze co nejdříve. Do té doby nezbývá než doufat, že to nebude trvat dlouho.

beta chyba fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější