Zavřít reklamu

Do dnešního dne jsme moc zpráv o tom, že by se měly prodeje letošních iPhonů zpozdit, neslyšeli. Zhruba před měsícem sice obletěly svět slova analytika Minga-Chi Kua, který tvrdil, že výroba LCD modelu nejde úplně podle plánu, i ten však ve druhé části své zprávy tvrdil, že je stále dostatek času na to, aby se všechny výrobní problémy odstranily a levné iPhony dorazily na pulty obchodů bez zpoždění. Analytici z Morgan Stanley však dnes přišli s tvrzením, že ani letošek se bez čekání na iPhony neobejde. Tedy minimálně na jeden model.

Zatímco OLED modely by neměly již dělat Applu problémy, jelikož si jeho dodavatelský řetězec jejich výrobu “osahal” řádně v minulém roce u iPhonu X, s LCD modelem je dle všeho kříž. Problémy dělá především netypický displej s výřezem v horní části, který je jedním ze strůjců zhruba měsíčního zpoždění masové výroby. To se ale samozřejmě musí celkově na časovém harmonogramu výroby podepsat zpožděním, které by se mělo pohybovat právě v horizontu zhruba čtyř týdnů. Zatímco OLED iPhonů bychom se měli dočkat ke konci září, LCD model by tak mohl na pulty obchodů dorazit až na konci října, maximálně začátku listopadu. 

Přesně takto by měl LCD model iPhonu X vypadat: 

I přes zpoždění by měl být tento model iPhonu velkým trhákem. Díky svému designu připomínajícím iPhone X, nejspíš široké škále barevných variant a příznivé ceně, která by se měla pohybovat v rozmezí 600 až 700 dolarů, o něj totiž bude alespoň podle mnohých analytiků obrovský zájem a bude to právě tento model, který letošní prodeje iPhonů potáhne.

A na jaký iPhone z trojice, kterou nám Apple v září představí, si brousíte zuby vy? Dáte přednost druhé generaci iPhonu X, sáhnete po velkém iPhonu X Plus, nebo zkusíte právě levný model iPhonu s LCD displejem? A pokud se rozhodnete pro třetí variantu, jakou barvu byste u něj ocenili nejvíce? 

lcd iphone x 13

Související články

Dnes nejčtenější

.