Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Time Machine – nieje co riesit. Maju to vyriesene a predavaju nato svoje zariadenie alebo sa da pripojit obycajny disk.

  Vcera som absolvoval obnovu systemu kvoli „uzasnemu“ softu od intelu: Intel Power Gadget, ktory po restarte nechal ciernu obrazovku s jablkom a nic sa nedialo. Tak aj nato je dobry timeMachine :)

  … no, panečku, i toto se dá prodávat a ještě se najde dost ……., kteří to budou vychvalovat. Inu, svět se opravdu zbláznil. Jak to děláte, když vám přestane stačit velikost disku? Koupíte si nový počítač? 8-)

  Smutné je, že být MS Office a Photoshop pro Linux, tak mi vyhovuje ještě podstatně více než Mac. Takto to zatím musím čím dál znechuceněji táhnout na Apple produktech (ano o alternativách vím, ale jsou to spíš parodie a hračky).

  Zkus WINE, udělali ohromný pokrok. M$ Office 2013 mi funguje dobře až na PowerPoint. Photoshop CC 2015 (Neprofesionální užití) a InDesign CC 2015 fungují skvěle.

  Photoshop bohužel kvalitní alternativu nemá, ovšem WPS Office a OnlyOffice jsou k M$ Office docela konkurenceschopné.

  Apple vzdy musi mit neco extra spesl cim se odlisuje. Proc nema standardni M.2 port jako vsichni? Proc si nadiktuje, aby vypadal jinak a nebo aby se RAM pajela na desku???
  Ja casto zalohuju, ale mnozi asi ne….

  Je to smutny, ale za me prisel Apple o dobryho zakaznika. Nejsem takovej Rockefeller abych si NB za 70 tis v zakladu kupoval na tri roky… Nemoznost upgrade ram/disk je cena za design a nebo kurvitko stale nenazranejsi spolecnosti?

  Nojo, tak to já nějaký mac plánoval. Nyní mám sice skvělý stroj, sice jenom za 40 tisíc, ale zas to strčí kdejaký macbook/air do kapsy :-) Hackintosh to jistí ;-)
  Macmini – vše napájené na desce
  Mac-book/air – vše napájené na desce

  Tak když mu to lidi žerou, nebo kupují rovnou to lepší, tak proč to pořád nezkoušet, co zákazník vydrží.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější