Vybavte se certifikovanými Lightning kabely s vysokou odolností za super cenu

S originálními nabíjecími kabely od Applu je to kříž. Není totiž žádným tajemstvím, že je jejich životnost poměrně krátká a i při standardním používání po nějakém čase odejdou. Naštěstí ale existují kvalitní alternativy, které se mohou pyšnit jak certifikací od Applu, tak i skutečně vysokou odolností, která několikanásobně tu Applu překoná. A co víc – jejich cena je s Lightningy vyrobenými přímo Applem výrazně nižší.

Na trhu existuje celá řada MFi kabelů v různých barvách, délkách či s rozličným materiálovým zpracováním. Se svým kabelem dokonce přispěchala už i Alza.cz, která má nyní v nabídce designově velmi povedený AlzaPower AluCore Lightning MFI a to jak v jednometrové, tak i ve dvoumetrové délce. 

Lightning kabel z dílny Alzy se vyznačuje kovovým tělem, které je obaleno nylonovým opletem zajišťujícím skutečně vysokou odolnost. Svědčí o tom i fakt, že nejkritičnější místo celého kabelu, které je těsně za hlavicí s konektorem, vydrží až 8000 ohybů, díky čemuž se tento kabel právem řadí mezi ty nejodolnější, které si můžete na našem trhu koupit. 

Kabel slouží samozřejmě jak pro nabíjení, tak i pro synchronizaci vašeho zařízení s počítačem. Dá se tedy skutečně říci, že váš starý Lightning od Applu hravě nahradí a to skutečně se vší parádou. Když už mluvíme o parádě, měli bychom určitě zmínit i to, že Alza svůj kabel obarvila do elegantní černé barvy, která je pro mnohé z vás určitě příjemnější než klasická bílá.

Na závěr se dostáváme k tomu, co mnohé z vás nejspíš zajímá nejvíce – k ceně. Ta je při nákupu jednoho kusu 199 korun. Pokud se však rozhodnete odebrat kusů více, Alza vám na ně poskytne množstevní cenu, na které se dá ušetřit vskutku solidně. Při objednávání bych tedy doporučoval obepsat vaše kamarády či se rozmyslet, zda nepotřebujete i vy více kabelů. 

|
11
Leitz

Diskuze

  Lucka Vršanová

  “Apple” děla reklamu Alze, zřejmě se vyplatí. 😀 Každopádně nemám dobré zkušenosti s jinými kabely než original. I originál kabel po čase přestane fungovat a třeba v iwantu mi daji hned nový. Jinde jsem vždy musela měsíc čekat na reklamaci. Takže za mě ani náhodou. 😀

  Reagovat

  Jestli má certifikát od Applu je to fajn, ale ten potisk ? Alza Je hnusný …

  Bílá verze by byla taky fajn … ale bez potisku …. Alza ….

  Rozhodně je to dobrý nápad …..

  záruka je určitě 24 měsíců …?

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz