Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás nejzajímavější aplikace, které jsou dnes zcela zdarma. Bohužel, může se stát, že některé aplikace budou opět za plnou cenu, což my však žádným způsobem neovlivníme. Chtěli bychom vás však ujistit, že aplikace byly v době psaní článku zdarma. Pokud se chcete posunovat mezi screenshoty z aplikace, scrollujte do stran. Scrollování by mělo fungovat také na mobilní verzi.

Jestliže si chcete některou z nabízených aplikací stáhnout, klikněte na tlačítko Stáhnout anebo na název dané aplikace. Další možností, jak stahovat aplikace, je použít příslušní QR kód. V mobilní verzi stáhnete aplikaci kliknutím na její název. Velká ikona může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná také pro Apple Watch.

Drews Dancing Drum

Aplikace je vhodná pro děti. Prostřednictvím ní se děti dozvědí o šikaně, a to skrze zajímavé příběhy. Děti se naučí, že je důležité se nikdy nevzdat a že když budou obětmi šikany, mají se obrátit na své rodiče.

[appbox appstore id687449404 oldprice=“49Kč“]

Week Calendar Pro

Velice užitečná je aplikace Week Calendar Pro, která nabízí jiný přístup k práci s kalendáři. Přizpůsobíte si ho svým potřebám. Jedná se o týdenní kalendář, v němž si zobrazíte a skryjete libovolné dny, vyberete kalendář, který chcete zobrazit, vyberete až tři pracovní týdny, vyberete, který den je první v týdnu a podobně.

[appbox appstore id1115935289 oldprice=“49Kč“]

Binaural Sleep Beats – Insomnia Sounds

Aplikace Binaural Sleep Beats používá vědecky osvědčené frekvence určené k indukci specifických stavů mysli. Aplikace vám pomůže usínat, přičemž napomáhá spánku. Pomáhá zejména lidem, kteří mají mysl neustále zatíženou nějakými myšlenkami. Váš mozek díky aplikaci bude připraven k relaxaci a hlubokýmu spánku.

[appbox appstore id683039880 oldprice=“49Kč“]

CityMaps2Go Pro Offline Maps

Jestliže často cestujete, ale nechcete čerpat data na navigaci, potom doporučujeme offline mapy CityMaps2Go Pro, která vás zavede i na kraj světa. Aplikaci používá více než 20 milionů lidí po celém světě. Dokonce několikrát získala ocenění za nejlepší cestovní aplikaci.

[appbox appstore id327783342  oldprice=“249Kč“]

Cellular Network Signal Finder

Jestliže se vám často stává, že nejste v dosahu signálu, použijte tuto aplikaci, která vám ukáže, kde se nachází věže vašeho operátora. Snadno se tak k ní přiblížíte a zavoláte, kam potřebujete. Také si můžete zobrazit podrobnější informace o jednotlivých věžích.

[appbox appstore id447158532 oldprice=“99Kč“]

 

app store

Související články

Dnes nejčtenější

.