Zavřít reklamu

Apple dnes začal nabízet novou a exkluzivní externí grafickou kartu Blackmagic eGPU, která cílí na MacBook Pro. Kartu pořídíte pouze na oficiálních stránkách Applu, který se s jejím výrobcem dohodl na exkluzivní spolupráci. Apple se tak snaží rozšířit portfólio externích grafických karet, jelikož na jaře oznámil jejich podporu pro své MacBooky.

Na českém Apple Store je nabízena za 17.790 Kč a za tuto cenu přináší Blackmagic eGPU grafický výkon ze stolních počítačů na MacBook Pro. Uvnitř je ukryta grafická karta Radeon Pro 580 s 8 GB pamětí GDDR5. Zezadu nalezneme dva porty Thunderbolt 3, jeden port HDMI 2.0 a čtyři USB 3 porty.

„Užívej si naprosto hladké animace ve hrách, zrychli pracovní postupy v graficky náročných profesionálních aplikacích, dopřávej si zážitky nebo tvorbu obsahu pro virtuální realitu. Zabudovaná rozhraní umožňují přímo připojit Thunderbolt 3 displej, podporují několik doplňků a zároveň nabíjejí MacBook Pro.“ uvádí popisek zařízení na českých stránkách Applu.

Blackmagic eGPU neurazí ani po designové stránce.

Pokud vás tato externí grafická karta zaujala a přemýšlíte o jejím pořízení, určitě vás potěší, že vám při dnešním objednání bude doručena už v pondělí 16. července. Využili byste tento grafický výkon navíc na hry nebo pouze na zrychlení grafických aplikací k vaší práci?

blackmagic 2

Související články

Dnes nejčtenější

.