Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Za mě je ta aplikace naprosto Must Have, ale to jejich předplatné je tak drahé, že zůstávám u standardní staré verze, protože platit tolik peněz měsíčně se mi opravdu nechce.

  Nějaké extra výhody než na klíčence od Apple? Vyjma toho ze je to i na jiné platformy, což nepotřebuji

  Klíčenka na iCloudu uchovává uživatelská jména pro webové stránky, hesla, čísla platebních karet a data jejich vypršení platnosti, která uložíte na iCloud, a udržuje je v aktuálním stavu napříč všemi vašimi schválenými zařízeními se systémem iOS 7 nebo novějším a počítači Mac se systémem OS X Mavericks nebo novějším.

  Když klíčenku na iCloudu zapnete, funkce automatického vyplňování v Safari vás při zadání vašeho uživatelského jména, hesla nebo údajů o platební kartě vyzve k jejich uložení. Jakmile své údaje uložíte, budou vyplňovány automaticky a nebudete je již muset zadávat znovu. Safari ani klíčenka na iCloudu si nezapamatují váš bezpečnostní kód k platební kartě. Když budete například prostřednictvím Safari nakupovat, vyberete platební kartu a Safari automaticky vyplní její číslo a datum vypršení platnosti. Pro dokončení nákupu však budete muset zadat svůj bezpečností kód. Nový generátor hesel v Safari vám pro vaše online účty může doporučit jedinečná hesla, která je nesnadné uhodnout, a využít klíčenku na iCloudu k jejich uložení. Pokud obnovíte své zařízení ze zálohy, klíčenka na iCloudu vás může automaticky přihlásit k uloženým účtům.

  Vaše klíčenka na iCloudu je přenášena do vašich zařízení a uchovávána na iCloudu v zašifrované podobě a společnost Apple nemá přístup k datům v ní uloženým.

  Chcete‑li nastavit klíčenku na iCloudu na dalším zařízení, schvalte je ze svého původního zařízení. To vám umožní udržovat klíčenku na iCloudu v aktuálním stavu napříč všemi schválenými zařízeními. Pro synchronizaci hesel na nové zařízení můžete také nastavit čtyřmístný, komplexní nebo náhodný zabezpečovací kód. Tento kód si zapište a uložte jej na bezpečné místo. Společnost Apple nemůže ztracený kód nahradit.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější