Zavřít reklamu

Letos se možná u iPhonů dočkáme značného množství nových barev. Tvrdí to alespoň analytik Ming-Chi Kuo, který ve své zprávě poodhaluje možné barevné varianty nadcházejících iPhonů. Model iPhone X Plus s 6,5“ OLED displejem bude prý nabízen v černé, bílé a zlaté variantě. Verze s 6,1“ LCD displejem potom dorazí v šedé, bílé, modré, červené a oranžové barvě.

Že Apple přijde letos s košatější paletou barev, se už nějakou dobu šuškalo. Tohle je však prvně, co někdo konkrétní barvy zmínil. Je třeba dodat, že se opět jedná pouze o názor. Když Kuo mluví o šedé a bílé barvě, je dost možné, že má na mysli barevná provedení známá už z loňských modelů iPhonu X. U červené barvy visí také otazník, neboť se nabízí varianta, že Apple později po oficiálním představení (jako dosud) nabídne verzi PRODUCT (RED).

Jeden z konceptů iPhonu X Plus:

Analytik věří, že i díky příchodu nových barev se bude LCD verze iPhonu skvěle prodávat. Ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku čeká prodej 70 milionů nových iPhonů. Ve své zprávě se vyjádřil i k očekávaným cenovkám. Větší OLED model by se měl cenově pohybovat okolo 1000 dolarů a nově by měl disponovat funkcí DUAL-SIM. Menší LCD bratříček by se měl vytasit s cenovkou kolem 700 dolarů a zřejmě nenabídne duální fotoaparát.

Jak se věci mají se dozvíme až po oficiálním představení. Nicméně Ming-Chi Kuo je na problematiku Applu velmi uznávaným analytikem. Své renomé získal v analytické společnosti KGI Securities, odkud však v dubnu letošního roku odešel. Nyní působí jako analytik v TF International Securities.

iPhone2018-colors-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.