Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme.

Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko Stáhnout či na název aplikace. Ke stažení aplikace můžete použít také QR kód. Mezi screenshoty můžete scrollovat do stran, což by mělo fungovat i v mobilní verzi. Jestliže se vám náhled nezobrazuje správně, stačí stránku aktualizovat.

ChronoClock

V aplikaci ChronoClock najdete různé chronometry, jako jsou hodiny, časovače, stopky a alarmy. Vzhled každého chronometru si přizpůsobíte k obrazu svému, například si nastavíte podle sebe barvu, písmo, styl a podobně. Aplikace nabízí i neobvyklé přístroje, jako jsou sluneční hodiny.

[appbox appstore id943666923 oldprice=“49Kč“]

Web Alert

Další aplikací, která je dnes v Mac App Storu zdarma, je Web Alert. Užitečná utilita vás upozorní pokaždé, co se na webových stránkách objeví aktualizace, o které máte zájem. Otevřete si oblíbenou webovou stránku, vyberte, kterou část webu chcete sledovat, a vždy, když se v dané části objeví nějaký update, dostanete upozornění. Ihned budete informovaní, pokud například vyjde nový článek anebo se změní cena. Sledovat můžete neomezený počet webových stránek.

[appbox appstore id1346597571 oldprice=“129Kč“]

Tyme 2

Tyme 2 je jednoduchý a efektivní nástroj pro sledování času. Jestliže tedy chcete mít přehled o tom, jak dlouho jste pracovali, je ideální volbou právě zmíněná aplikace. V Tyme 2 najdete okamžitý přehled času, který jste strávili nad prací, ale také v ní najdete deadliny, kdy mají být úkoly dokončeny.

[appbox appstore id1063996724 oldprice=“579Kč“]

Slevy her na Mac ze Steamu

Dungeon Warfare 2

[appbox steam simple 698540 oldprice=12,49€]

Geometry Defense: Infinite

[appbox steam simple 881520 oldprice=3,99€]

Ashi: Lake of Light

[appbox steam simple 819040 oldprice=3,29€]

The Book of Regrets

[appbox steam simple 869500 oldprice=2,39€]

mac fb

Dnes nejčtenější

.