Zavřít reklamu

Apple pokračuje v usilovné práci na nových systémech, které mezi veřejnost vypustí letos v září. Před malou chvílí proto vypustil v pořadí již třetí beta verze systémů iOS 12, tvOS 12 a watchOS 5, která by měla být zase o něco blíž finální verzi. Tyto bety jsou však zatím určeny pouze registrovaným vývojářům či uživatelům, kteří mají v zařízení stažený vývojářská profil. 

Nové verze systémů obsahují spousty vylepšení, mezi které patří u iPhonu například skvělé stohování notifikací stejného druhu či novinka Čas u obrazovky, díky které zjistíte, kolik času trávíte na svém iPhonu či iPadu. Apple Watch se systémem watchOS 5 se zase dočkají režimu vysílačky, díky kterému budeme moci velmi jednoduše volat s uživateli využívajícími Apple Watch. macOS Mojave přináší na jablečné počítače tmavý režim, díky kterému dostane váš Mac nádech luxusu. O zbytku novinek si můžete počíst v našich starších článcích, které na našem webu naleznete.

První pohled na novinky v iOS 12:

 

Vzhledem k tomu, že jsme se dnes dočkali uvolnění třetí bety pro vývojáře se dá očekávat, že se v následujících dnech dočkáme i druhé bety pro veřejné beta testery. Veřejným testerem se může stát každý, kdo se přihlásí k testování na webu beta.apple.com. Pak už stačí jen postupovat dle pokynů.

O všech novinkách, které se v betách objeví, vás budeme samozřejmě informovat a detailně vám je v průběhu zítřka představíme. Do prozkoumávání nových systémů se však samozřejmě můžete zapojit i vy a o své objevy se podělit do komentářů. 

[Aktualizace]: O pár hodin později vydal Apple i třetí betu systému macOS Mojave pro vývojáře.

iOS 12 public berta

Související články

Dnes nejčtenější

.