Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nevím, jestli to bylo zakrýváním dlaní, spíš jsem měl pocit, že se to dlaní nějak zkratuje. Koneckonců to napravovali speciálním obalem a ten zakrývání dlaní neodstraní, zato může zajistit odizolování. A u 4S to vyřešili rozdělením okraje na čtyři části místo na tři. Jinak, podle mě to spolu s 4S byl nejhezčí iPhone vůbec.

  OMG to děláte schválně? Samozřejmě nebyl problém zakrytí dlaní, ale zkrat antény pro wifi a gps s anténou pro mobilní sítě. Proto měl 4S o proužek více, měl každou anténu 2x. Stejně jako ostatní gaty iPhonů je toto nafouklé, měl jsem ho 2 roky bez obalu a nikdy jsem o signál nepřišel. Byl to do ruky i na pohled nejlepší iPhone všech dob, podle mě.

  Johnny souhlasím, ale dle mně nejhezčí byl 5S, ale podle vkusu každého soudruha

  Simor rozhodne souhlasím nejlepší telefon od applu je rada 5s a když si to tak vemete 5s je dedeckem všech zabezpečení na otisk a hlavně ze pokoušejí tu radu dochovavat a proto i udělaly iPhone se

  Mě na něm štve, že proužky po stranách nemají žádný význam, proužky vzadu se mi nelíbí. Kamera není přesně v rohu. Kamera vedle sluchátka byla mnohem hezčí, navíc bylo jasné, že se vrátí zpět. Ztenšení mute posuvníku nemám rád, ikdyž se pořád dá dobře ovládat přes rifle. Proč je mikrofon vzadu čárka a né kolečko? Opravy se zesložitily. Taky mě naštvali tím novým konektorem ale to chápu, přizpůsobil jsem se a jsem radši. Ale ta výška… to už není ideální, a není to o zvyku. Tlačítko nahoře je lepší než zboku naproti zvuku, ale je to moc vysoko a to já mám velké ruce. Ty sluchátka zespoda jsou lepší :-) ale to už jsou praktické věci, co se týče vzhledu, tak to bývalo lepší. Ani u iPhonu X nemůžete ze 100 % říct že se drží tou filozofií: Když to tam nemusí být, ať to tam není, když indikátor nic neindikuje, neměl by být vidět.

  je zajímavé že jsem na 4 žádný problém se signálem nezaznamenal, asi mám nějakou nevodivou ruku nebo snad stealth ?

  Proč mi zmizel text , když se přihlašuju až po napsání příspěvku – vyřiďte vašim IT že jsou neschopní !

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.