Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak ať si pořídí Android tam jsem si dlouho zlepšení a aktualizace nevšiml 😯

  Tak to musis byt extremne chudobny clovek, ked si nemozes dovolit android s pravidelnymi aktualizaciami..mne chodia aktualizacie kazdy mesiac a fon je cim dalej tym rychlejsi.. samozrejme pri iphone je to opak. Nikto nechce aktualizovat tu sracku. Same bugy, fon je spomaleny a nic nefunguje. Nikto z mojho okolia nechce aktualizovat iphone.a ti co aktualizuju vravia : uz to nemoze byt horsie tak aktualizujem.. a ta daaa moze byt este horsie.. apple je expert na aktualizacie, ktore ti fon viac dojebu

  Bud si extremne chudobny ze si normalny android nemozes dovolit alebo len meleš sračky o veciach o ktorych nemaš ani paru :D mozno oboje. Mne chodia pravidelne mesačne aktualizacie ktore mi system zrychluju narozdiel od iphonov ktore clovek nechce nikdy aktualizovat lebo mu to fon len dojebe.. rovnako ako tento pripad. Ludia zobraju o pomoc ako downgradovat spet na starsi os. Placu ze vobec daaka aktualizacia vysla a oni aktualizovali…

  Nebo si to prostě může vypnout v nastaveních stejně jako já  Nikdy mě mobil, tablet, ani hodinky neotravovali s aktualizací.

  Kostka Patrik To je zvláštní, v mém okolí absolutně nikdo problémy s iOS nemá. Jenže oni mají mě – někoho, kdo se o věci kolem Applu opravdu zajímá a dokáže jim vysvětlit, proč jim něco blbne, nebo nefunguje jak má a problém odstranit. Taky jim sděluji doporučené postupy Applu, které těmhle problémům zabraňují. Třeba by si Vaši známí taky mohli najít stejného přítele, protože někdo kto umí Apple akorát hatovat a zesměšnovat jako Vy, jim je houby platný ;)

  Vysvětlí mi někdo proč setrvává na starých verzích? Chápu že se nehrnete do updatu první den, kdy se neví co tam je za paseku, ale pokud je stará verze neaktuální a obsahuje bezpečnostní nedostatky, tak mi to přijde bizarní setrvat na staré verzi…

  Pravděpodobně z důvodu, že jim daný systém vyhovuje a nechtějí, aby se jejich starší zařízení stalo nepoužitelným. Ty bys snad dobrovolně aktualizoval z WIN7 na WIN8, přechod z funkčního systému a nepoužitelný?

  Tak u iOS11 se to dá pochopit, jelikož všeobecně nemá moc dobrou pověst :-) Ale jinak je to mentalitou lidí, kteří neaktualizují z principu. Nemají důvěru v nic nového, nechtějí si zvykat na nic odlišného. Pořád jsou lidé, kteří se drží zuby nehty Windows XP, protože je to „nejlepší systém“ a ostatní jsou horší. Kdyby Apple nenutil lidi do aktualizací, tak aktualizovat nebudou, čímž by měli ve svých telefonech léta staré OS s bezpečnostními dírami, a pak by žalovali Apple, že se jim do telefonu těmito dírami někdo naboural.

  Já proti aktualizacím nic nemám, moc rád aktualizuji, ale nemám rád, když ze starších telefonů dělají cihly. Měl jsem IPhone 4S a IOS 9 z něj udělal nepoužitelný telefon. IPhone 6 běží skvěle na IOS 10. Po aktualizaci na IOS 11 jsem nezaznamenal skoro žádné pozitivní ohlasy na rychlost tohoto telefonu. Samozřejmě, když si letos pořídím nový IPhone (konečně s novým designem), tak budu moc rád používat stabilní IOS12 se spoustou novinek. :-)

  Také nechápu to jejich násilné tlačení do aktualizace. Pokud jí člověk nechce, tak jí snad jednou odmítne a už nechce, aby jej dále obtěžovali. Dělají to pouze z důvodu, aby se mohli chlubit, kolik lidí za tak krátkou dobu aktualizovali na nový IOS. Já to musel vyřešit instalací certifikátu z Apple TV, aby mě neobtěžovaly aktualizace a měl jsem na IPhone 6 IOS 10.3.3 bez otravných výzev k aktualizaci.

  I já se k němu přidávám. Nucení uživatelů je nekalá praktika od Applu, a má být za to potrestán.
  –> Donutí Vás aktualizovat, úmyslně vám zpomalí systém (vrátit to nelze), a vy jste nuceni hledat nový telefon.

  Dřív nikdo nikoho nenutil a šlo to, lidé sami chtěli aktualizovat.
  Otázka: Proč lidé nyní nechtějí aktualizovat a jsou nuceni?
  Že by neustále zhoršující systém ? Že by?

  Co je to za logiku? Takže herní vývojáří Tě nutí kupovat novej HW, protože hry maj lepší grafiku a jsou obecně náročnější?

  souhlasim… de to od desiti k peti… tvos11 mi znemoznil prhravat video s vypnutou obrazovkou… ios11 me stale zdrzuje od prace resenim nakych problemu a workaroundu… vubec se panu doktorovi nedivim… ale jak uz tu nekdo psal… az doslouzi moje apple zarizeni tak uz novy nechci… za posledni leta mi pridelali vic problemu nez uzitku…a fakt me to sere…

  A ma naprostou pravdu. Nevim proc bych mel byt porad otravovan aktualizacema, kdyz si je z jakehokoliv duvodu nepreju. At se klidne zepta 2-3x, ale pak at je tam moznost je zcela odmitnout.

  Aktualizace jsou zasílané z nějakého důvodu a nejčastěji to bývá záplata nějaké bezpečnostní díry nebo nějakého vylepšení. Rozhodně to nedělají z důvodu zpomalení či jiného znefunkcneni telefonu. Chápu, že někomu to může vadit, ale pokud nechci být otravovan aktualizacemi, tak si má koupit mobilní telefon se systémem Android, který byl vlajkovou lodi tak před 3 lety a má velkou jistotu, ze ho žádná aktualizace nepotká. A nebo ať se mobil zeptá 2x zda chcete aktualizovat a potřetí budete muset při odmítnutí souhlasit, že pokud neaktualizujete, že daná společnost nenese odpovědnost za poškození zařízení zneužitím bezpečnostní díry. To by najednou bylo podaných neopodstatnenych žalob. Aneb největší bezpečnostní dírou je uživatel sám. A abych předešel připomínkam typu debil, vlastním telefon s iOS pro soukromé účely a telefon s Androidem pro služební účely (rozděluji soukromí a profesní život), takže nepatřím ani k jedné straně zastánců či odpůrců daného operačního systému.

  Nevím jak ostatním, ale mě se teda aktualizacemi nic nepomalovalo, nesekalo, dobře, jednu chvíli baterka šla dolů rychleji, ale to se s další aktualizací zpravilo. A to mám „blbý levný SEčko“. Dřív jsem měl droida stejné cenové kategorie a za dva roky jsem neviděl jedinou aktualizaci. Teď mám první jabko a za sebe – k Androidu už se nevrátím.
  V práci mám služební droid, kterej šlape, je celkem rychlej, ale mám ho fakt jen na volání, SMS a tu a tam mail, jako soukromej telefon bych ho nechtěl.
  Mám taky dojem, že jsem to napsal v klidu a hezky – nechápu lidi, kteří musí mermomocí shazovat Android nebo iOS. Každý ať si pořídí co mu vyhovuje, třeba pevnou linku domů. A pokud chci nadávat jakej je shit ajfoun, nebo ájouesko, tak si to nekoupím, nebo si nečtu články zaměřený přímo na Apple, ne? (<- ok, ne vždy je to tu zaměřené jen na Apple, ale chápeme…)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.