Zavřít reklamu

Produkty Applu jsou oblíbené po celém světě a ke svému každodennímu fungování je využívají lidé všech věkových kategorií. Už několikrát jsme vám pověděli například příběhy o velmi starých, nebo naopak velmi mladých vývojářích, jejichž aplikace se dostala do App Storu. Že je věk jen číslo a moderní technologie lze využívat v každém věku nyní potvrzuje i britská královna Alžběta II. 

O hlavě Velké Británie je všeobecně známo například to, že miluje řízení automobilů a obecně rychlost. Méně se však ví to, že je královna Alžběta II. i velkým fanouškem Applu. Svůj první jablečný produkt si totiž zakoupila již v roce 2005 a jednalo se o iPod. Láska k produktům s nakousnutým jablkem na zádech ji ale stále nepřešla, což potvrzuje i televizní show stanice BBC. V té byla totiž královna mimo jiné zachycena, jak surfuje na iPadu, díky kterému může vykonávat činnosti, které jsou jejímu srdci nejblíže. Nejsou to ale žádné hry, projíždění Instagramu či dokonce YouTube. Královna na svém iPadu sleduje především své koně, se kterými nemůže být tak často, jak by sama chtěla.

Krom královny milují Apple i oba princové:

Královna koně miluje, ale kvůli svému úřadu na ně nemá příliš mnoho času. Do stájí proto nechala namontovat kamery, díky kterým může sledovat své miláčky pěkně na dálku. Neunikne jí díky tomu například ani narození nových hříbat, což je vždy velká událost. 

Jen ke sledování svých koní však královna tablet v minulosti nevyužívala. V minulosti jsme totiž mohli na Twitteru vcelku často číst tweety přímo od ní a právě k jejich vyvěšování na tuto sociální sít využívala královna iPad. Zda ale “frčí” i na dalších produktech od Applu, či je pro ní iPad jediným zástupcem této společnosti bohužel jasné není. I tak je ale skvělé vidět, že i takto významní lidí moc dobře ví, co je dobré. 

The-Queen-iPad-fb

Dnes nejčtenější

.