Představujeme zjednodušené komentáře na LSA

V rámci zkvalitňování našeho magazínu mohou čtenáři Letem světem Applem od dnešního dne přidávat komentáře pod články bez nutnosti přihlášení se k účtu, nebo případné registrace. Pro přispění do diskuze stačí nyní vyplnit pouze jméno, napsat komentář a souhlasit se zpracováním osobních údajů. Nový styl komentování byl nasazen především proto, aby se čtenáři mohli snadno a rychle podělit se svým názorem a zkušenostmi s ostatními uživateli pod konkrétními články.

Změna týkající se přidávání komentářů je jednou z několika novinek, kterými náš magazín v posledních týdnech prošel. Začátkem měsíce byla z velké části změněna hlavní stránka magazínu, kde došlo ke zjednodušení jednotlivých náhledů na články, byl přidán prvek s nejzajímavějšími příspěvky a zásadních změn se dočkal i postranní panel s bleskovkami a posledními příspěvky z bazaru, fóra a našich dalších magazínů Jablíčkář, Samsung MagazineVyťukej.

Součástí Letem světem Applem jsou i nadále sekce Bazar, FórumSoutěž. V našem Apple Bazaru naleznete v současné době více jak 12 600 inzerátů, mezi kterými můžete vybírat nebo přidat svůj vlastní. V sekci Apple Fórum můžete řešit problémy s Apple zařízeními, případně pomoct ostatním. Na stránce se soutěží může každý čtenář nahrát svou fotografii a zkusit tak vyhrát nejenom Apple Watch Series 3, ale také sluchátka AirPods, jejichž výherce vybírá přímo redakce a nezáleží tak na počtu hlasů.

|
24
Leitz

Diskuze

  Chválím, avšak jestli mohu dát tip, z těch 12 600 inzerátů jich bude 10 000 prošlých, některé se prodaly/byly smazány před více než rokem, to už mi ani neřekne kolik za to mám dneska chtít. Je to dobrý bazar, prodal jsem tu i kupoval, ale bylo by lepší kdyby po prodeji inzerát zmizel nebo třeba měsíc po prodeji…

  Reagovat

  Bazar je nastavený tak, že když uživatel předmět prodá, tak inzerát označí jako prodaný a tím se skryjí veškeré kontaktní údaje, k názvu se přidá „Prodáno“ a inzerát se v kategorii zařadí až na konec. Máme k tomu důvod, proč inzeráty v bazaru ponecháváme v této podobě.

  Reagovat

  Ne všichni označují inzerát jako prodaný, když tam je potřeba zadat to random vygenerovane heslo 🙂

  Tak to je asi dobrý krok kupředu, ještě bych uvítal, kdyby jste udělali redesign loga, protože to současné je už fakt zastaralé.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz