Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Zdravím mám iMac rok 2011. 2,5 GHz Intel Core i5 , 12 GB 1333 MHz DDR3, AMD Radeon HD 6750M 512 MB, SSD 128gb. běží na macOS High Sierra verze 10.13.3 všechno je vcelku ok a plynulé jako předtím až na jednu věc . iMac používá víc uživatelů a dřív bylo odhlašování a přepínání rychlé a plynulé ale teď zabere několik sekund a je to celkem otravné. Nevíte čím to je nebo co s tím ? Děje se to od té doby co jsem aktualizoval na High Sierra . Myslíte že to v budoucnu vyřeší nějaká aktualizace s opravou ? Předem díky

    U mě si tato aktualizace zahrála na PC s Windouusem… Při aktualizaci vyskočila chyba a kompletně rozmrvila Mac tak že jsem měl jenom černou obrazovku se složkou s otazníkem :-D po aktualizaci se nenacházel na Macu žádný systém :-D Musel jsem udělat obnovu ze zálohy.

    To samé dnes ráno u mňa. Inštalácia sa nepodarila a tak dookola (a to som včera velebil MAC keď som riešil jeden tablet s Win10 ? ). Takže potom obnova zo zálohy. Potom som dal reštart systému a aktualizácia prebehla v poho. Asi som pred tým dlhšie nereštartol MAC a dal som hneď aktualizovať. Zatiaľ funguje ?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.