Zavřít reklamu

„Na vašem zařízení je nedostatek volného místa.“ Bojíte se i vy této, dnes celkem obvyklé fráze? Snažíte se na vašem zařízení najít každý megabajt volného místa, ale nedaří se vám to? Tak přesně s tímto problémem by vám mohl pomoct program iMyFone Umate iPhone Cleaner, který je dostupný jak pro macOS, tak pro OS Windows. Poté, co iPhone pomocí kabelu připojíte k počítači, program iMyFone Umate iPhone Cleaner provede sken zařízení. Po skenu je schopný z vašeho zařízení smazat dočasné soubory, cache, hlášení o chybách aplikací a další nespočet věcí, které uživatel nepotřebuje a nikdy nevyužije. Právě díky tomu dokáže iMyFone Umate iPhone Cleaner uvolnit až stovky megabajtů cenného místa.

iMyFone Umate iPhone Cleaner – program ke kompletnímu čištění zařízení zdarma

Nejlepší na tom je to, že momentálně je iMyFone Umate iPhone Cleaner zdarma ke stažení. Mezi největší výhody tohoto programu patří to, že dokáže, jak už jsem zmínil v úvodu, smazat dočasné soubory a ostatní data, které nepoužijete. Tyto data ukrojí megabajty až gigabajty vašeho cenného úložiště. Mezi další skvělou funkci patří komprese fotografií. Pokud denně fotíte několik fotek, může se stát, že se vaše úložiště během chvíle zaplní právě fotografiemi. iMyFone Umate iPhone Cleaner dokáže tyto fotky zkompresovat až o 75 % původní velikosti. To znamená, že pokud máte ve vašem zařízení 1 GB fotek, iMyFone Umate iPhone Cleaner je zmenší na 250 MB. A to bez jakékoliv ztráty kvality, jelikož tento program používá bezztrátovou kompresi.

To ale stále není všechno. iMyFone Umate iPhone Cleaner dokáže taktéž skenovat velikosti různých souborů a poté, co provedete sken, vám ukáže, které data zabírají nejvíce místa. S těmito daty poté můžete naložit tak, že si je zkopírujete z iPhonu do počítače a z iPhonu je smazat. Program iMyFone Umate iPhone Cleaner dokáže taktéž rozpoznat, které aplikace používáte, a které ne. Pokud zjistí, že nějaká aplikace nebyla delší dobu použita, navrhne vám její smazání, a to včetně veškerých jejich dat, které mohou být mnohdy uloženy hluboko v paměti vašeho zařízení.

iMyFone Umate iPhone Cleaner je bezpečný a chytrý

Bojíte se, že by program iMyFone Umate iPhone Cleaner nějakým způsobem sbíral vaše data? Nemusíte. iMyFone Umate iPhone Cleaner nesbírá absolutně žádné data, ba naopak, pomáhá vám, aby zůstaly jen a jen na vašem počítači. Před tím, než se rozhodnete například smazat nějaký velký soubor, provede program iMyFone Umate iPhone Cleaner zálohu, abyste se v případě nechtěného vymazání mohli kdykoliv rozhodnout soubor vrátit zpět. Taktéž se při mazání souborů můžete přesně zvolit, které soubory chcete smazat. Poslední věc, kterou tady zmíním, je jednoduchost programu. iMyFone Umate iPhone Cleaner se chlubí jednoduchostí programu. Celý program spočívá ve třech krocích – připoj, skenuj, smaž.

Jak získat iMyFone Umate iPhone Cleaner zdarma?

Je to velice jednoduché. Celá akce se bude konat od 28. března do 11. dubna. Kdykoliv během této doby stačí, abyste přešli na tuto stránku a pomocí Facebooku, Twitteru nebo Google Plus s vašimi přáteli program sdíleli. Poté si zvolíte operační systém a e-mail. Na ten vám poté přijde licence zdarma. Program za normálních okolností stojí v základní verzi $19.95.

imyfone_ios113 (2)

Hrajte s iMyFone kolo štěstí a vytočte si skvělé ceny

Další věc, která se jen tak u ostatních vývojářů nevidí, je kolo štěstí. S iMyFone Umate máte možnost si na této stránce zahrát kolo štěstí. Pravidla jsou jednoduchá – máte dva pokusy. Díky těmto dvou pokusům máte opravdu velkou šanci na to, že vyhrajete cenné kupóny na programy od iMyFone Umate a nebo další cenné výhry. Pokud je váš telefon pomalý a nebo se seká, zcela jistě vám doporučuji, abyste pokusili své štěstí a zkusili si vytočit kupón na program, který by vám s vaším problémem mohl pomoct. Ve hře jsou kupóny na programy iMyFone Umate, kdy jeden kupón vám může snížit cenu programu až o 80 %, což je více, než skvělá nabídka.

imyfone_ios113 (4)

Předobjednávka nového programu TunesUp

Máte problémy s programem iTunes? Neustále vám vypisuje nějaké chyby? Nač se zbytečně nerovat, když existuje program, který vám s iTunes pomůže. Na stránkách iMyFone si ode dneška si můžete předobjednat program TunesUp od iMyFone s 50% slevou. Stačí, abyste do políčka zadali váš e-mail, na který vám obratem přijde kupón, který můžete při objednávce programu TunesUp využít. No a k čemu vlastně program TunesUp slouží? Vyčistí celý program iTunes od zbytečných souborů a dat, jako jsou například staré zálohy a soubory, které se používají k aktualizaci iOS. Skvělá věc, kterou TunesUp taktéž dokáže, je oprava spojení mezi zařízením a počítačem. Pokud se vám někdy stalo, že váš iPhone s iTunes nenavázal spojení, program TunesUp je přesně pro vás a tento problém za vás vyřeší. Taktéž se s iTunes občas stává, že se někdy nepodaří obnovení ze zálohy nebo aktualizace iOS. I tento problém dokáže TunesUp opravit. Jednoduše to funguje tak, že iTunes opraví váš iPhone a TunesUp opraví vaše iTunes.

imyfone_ios113 (1)

Tyto tři akce, o kterých jsme si řekli v tomto článku základní informace, trvají od 29. března do 11. dubna. Navazují tak na konferenci společnosti Apple, která se konala toto úterý, tzn. 27. března. iMyFone tímto využil příležitosti a nabízí s příchodem iOS 11.3, velké množství slev, kupónů a slevových poukazů.

imyfone_ios113_fb2

Související články

Dnes nejčtenější

.