Zavřít reklamu

Jednou z věcí, kterou používá uživatel produktů od Applu téměř denně, je nabíjecí kabel Lightning, který slouží jak k nabíjení, tak i k synchronizaci vašich zařízení přes iTunes. Bohužel jsou však originální kabely od Applu poměrně náchylné na různá poškození a po nějakém čase jsou ve stavu, kdy je potřeba je vyměnit. Někteří výrobci se proto pokusili této „trhliny“ využít a začali vyrábět Lightning kabely, které jsou odolné proti ohýbání a hlavně mají vydržet o mnoho vyšší nápor než kabely originální. Přesně na jeden takový kabel se v dnešní recenzi podíváme – jedná se o kabel Nonda ZUS v černém provedení.

Oficiální specifikace

Kevlarový kabel Nonda ZUS se chlubí především tím, že je odolný. Kabel je laboratorně testován na ohyby – vydržel ohnutí více než 15 tisíckrát. Samozřejmě je kabel opletený nylonem, tudíž se nezamotává – nylon totiž zamotávání brání. Kabel je taktéž opatřen certifikací MFI (Made for iPhone), což zaručuje to, že je kompatibilní s výrobky Apple a nemůže se stát, že by po aktualizaci systému nebo změně zařízení přestal fungovat. Další nezvyklost je suchý zip, kterým kabel disponuje. I díky tomuto suchého zipu kabel zůstane jednoduše skladovatelný a kdykoliv jej můžete snadno sbalit. Délka kabelu je 120 cm, což by mělo pro každodenní používání stačit. Mimo všechny ostatní specifikace nabízí firma Nonda na tento kabel taktéž doživotní záruku – jak se do programu doživotní záruky připojit naleznete na papírku, který vám přijde v balení.

Balení

Balení kabelu Nonda ZUS je velice jednoduché a nenajdete v něm žádné zbytečnosti. Všichni totiž víme, jak se takový kabel používá a tak není třeba ve zdlouhavých manuálech vysvětlovat, jak jej do zařízení správně zasunout. Přední strana krabičky vyobrazuje samotný kabel, produkty, které skrze něj nabít a branding Nonda ZUS. Na zadní straně nalezneme specifikace kabelu. Mimo to, že se kabel nezaplétá, zde nalezneme i informace o tom, že jsou kabely opravdu tvořeny kevlarem, přesněji technologií DuPont Kevlar. Po vysunutí další části balení na nás vykoukne kartónová krabička s logem Nonda, která je vytvořená ve formě flipu – stačí tedy jednoduše kartón odklopit. Po odklopení se již objeví kabel samotný a návod, který nám říká, jak se zapojit do doživotní záruky, včetně 10% slevy na další nákup. Kabel nyní můžeme jednoduše vyndat z měkkého pouzdra.

Osobní zkušenost

Již to bude skoro dva měsíce, co kabel používám. I přesto, že jsem nikdy v životě odolným kabelům nevěřil a myslel jsem si, že je to pouze marketingový tah, tak musím společnost Nonda pochválit. Kabel je po každodenním dvouměsíčním používání jako nový a nejeví žádné známky opotřebení. Taktéž se mi nestalo, že by kabel následkem špatného kontaktu přestal nabíjet nebo se od telefonu odpojil. Vše funguje doopravdy jak má a myslím si, že za cenu 650 Kč se vyplatí koupit tento kabel, který je doopravdy odolný a vydrží téměř vše, tedy alespoň co se obyčejného zacházení týče. Taktéž je samozřejmostí rychlost nabíjení, která je v porovnání s originálním Apple kabelem stejná.

Slevový kód

Ve spolupráci se společností iPouzdro.cz jsme si pro vás opět připravili 10% slevový kód, který můžete na kabel Nonda ZUS uplatnit . Stačí při objednávce zadat kód (bez uvozovek) „nondalsa„. Kód je platný do 13. března 2018, a proto určitě neváhejte a uplatněte jej co nejdříve.

Závěr

Pokud hledáte nový kabel pro vaše Apple zařízení buď kvůli tomu, že prostě a jednoduše potřebujete nový, a nebo se vám starý rozbil a nefunguje jak má, je pro vás Lightning kabel ZUS Nonda tím pravým ořechovým. Za příplatek v řádu stovek korun totiž získáte prémiovou kvalitu kabelu a doživotní záruku. I tak se ale po zakoupení nebudete muset obávat, že by se kabel nějakým způsobem poničil nebo přetrhl – vše je kvalitně a precizně zpracované za použití kevlarových vláken, tudíž je kabel doopravdy více, než jen odolný. Snad jsem vás o kvalitě tohoto kabelu přesvědčil. Pokud vás zaujal, můžete jej zakoupit z odkazu níže:

Kevlarový Lightning kabel Nonda ZUS můžete zakoupit buď z odkazu výše a nebo přímo na prodejně iPouzdro.cz – Vyšehradská 27, Praha.

rsz_ipouzdroprodejna
nonda_zus_fb

Související články

Dnes nejčtenější

.