Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  osobně si myslím ,že tyhle dva telefony konkurenti nejsou. Většina samsungistů si X nekoupí, ale já si zase nekoupím Samsung. Oba telefony jsou na vrcholu technologie a většina věcí je spíše otázkou názoru, než skutečného rozdílu.

  Zajímavější by bylo kdyby obě značky představovali své telefony stejně. Pak by se teprve viděl rozdíl. Tady se predhání vždy o půl roku.

  Docela mě pobavila hláška, že Samsung by měl přijít v designu něčím více jako byl skok mezi iphone 7/8 a X. Proboha, ale vždyť to právě udělal před více než rokem mezi S7 a S8. Dejte si ty telefony vedle sebe a pochopíte.

  Jinak je už docela trapné šílenství ohledně AR Emoji. Chvilku to pobaví, ale upřímně kdo to bude používat více jak první dva měsíce od koupě telefonu. Je to dost infantilní a z praktického hlediska je to divné až trapné. Max. to může sloužit jako demostrace kam až se může technicky v telefonech zatím dostat, ale toť jediný praktický dopad.

  Skok mezi G7 a G8 byl ale skutečně designový. Skok na iPhone X byl však kromě Úplně nového designu především technologický.

  A tady Samsung zaostává.

  Myslím že konkurentom iphonu X je skôr galaxy S9+. Inak na youtubku som našiel dosť zaujímavé video kde porovnávajú rýchlosť oboch mobilov. https://www.youtube.com/watch?v=UY4a0IPXotA&list=WL
  A pre tých čo tu začnú písať že nech to urobia po roku tak to už nieje moc silný argument. Môj iphone 6s sa po dvoch rokoch seká neskutočne.

  pokud se ti 6s seka tak to bude proto ze jsi updatoval z iOS10 na iOS11 přes wifi :D když udělas čisty flash přes PC tak se ti telefon nebude sekat …a nebo taky mužeš mit slabou baterku = snížený vykon

  Samsung a Apple udavaji smer, jak ve funkcich, tak v prodejich. Ostatni jen trapne kopiruji bud infinity displej Galaxy S8/S9, nebo vyrez iPhonu X.
  Huawei, Lg, Xiaomi apd. se s nima vubec nemuzou rovnat :)

  1. Rozpoznávání obličeje je rychlejší na S9 než u iPhonu a né pomalejší
  2. Face id neodemkne okamžitě, musíte počkat tak 1 až 2 sekundy
  3. AR Emoji je stejná blbost jako Animoji
  4. Fotoaparát u S9 je o hodně lepší než u iPhonu X a hlavně ve tmě. iPhone ma hodně šumu
  5. Viděl jsem testy a rychlostně je rychlejší S9 ale málokdy iPhone a než iphone 7 není pomalejší, to jsou kecy

  1. jsně bylo napsáno, že rychlejší a spolehlivější je iP
  2. Jasně, ale z jakéhokoliv úhlu
  4. Hlavně ve tmě má X méně šumu a víc detailů
  5. jasně všichni kecaj jenom ty máš pravdu. Prostě to zkousni je to jen Samsung

  Jsem na Apple, ale pro práci, ne pro to jak 99% lidí, aby se ukázalo, že na to má a nebo se zadluží aby to jen měly.
  Iphone X je absolutní propadák a předražený nesmysl. Bohužel Samsung a ostatní ho dávno předběhly.
  Kdyby tu byl Jobs, tak by to tak hrozně nedopadlo.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější