Zavřít reklamu

Jsou chlapi, kterým ženské skáčou rovnou do postele a nemusí pro to ani pohnout prstem. A pak je spousta těch, co se můžou přetrhnout a pořád nic. Je to opravdu předem dané, že někteří uspějí a jiní ne? Dodnes tomu možná tak bylo, ale teď je tu aplikace Becomme.

Jak a kde oslovit tu pravou ženu? Jak ji zaujmout? Co jí říct a čemu se vyvarovat? Jak zareagovat na seznamce, aby z toho bylo alespoň první rande? Pro spoustu chlapů jsou to neřešitelné otázky. Ve škole se naučili spoustu věcí, v práci mají skvělé výsledky, ale se ženami to prostě neumí. Na seznamce jsou denně a nic z toho – zajímavé ženy se jim ani neobtěžují odpovídat. Čím více se snaží, tím víc je to trápí. Kámoši mají pořád nějaké dobré rady, ale když je člověk potřebuje nejvíc, tak tu nejsou. Chtělo by to profesionála. Profesionálního baliče. Profesionálního baliče v kapse, pořád po ruce. Chce to jen nainstalovat aplikaci Becomme a jít na věc.

Rady od těch nejpovolanějších

Becomme vyvinulo 5 ostřílených baličů a otestovali ji na množství nejrůznějších žen. Během několika let dávali dohromady nejosvědčenější metody, hlášky a fígle, jak oslovit a zaujmout jakoukoliv ženu. Se samotným vývojem jim navíc pomáhaly desítky dobrovolnic, takže nechybí ani ženský pohled dna věc. To vše nakonec zabalili do přehledné mobilní aplikace, kterou má člověk pořád po ruce.

„Chceme mužům pomoci uspět v komunikaci se ženami a ženám dodat kvalitní muže, kteří je nebudou nudit. Přes 83 % mužů začíná v USA elektronickou komunikaci – Ahoj, jak se máš? – To ale ženy nebaví a konverzaci nerozproudí,“ Jakub Pavlík.

Aplikace je rozdělena do 4 jednoduchých sekcí oslovení, rande, vztah a výzvy. Každá sekce obsahuje teoretickou část, popisující hlavní zásady “práce se ženou” a dále část s praktickými hláškam a nápady, které člověk využije, když neví, jak začít konverzaci, nebo uvízl na mrtvém bodě například ve vztahu. Aplikace také nabízí možnost sebezdokonalování díky sekci výzva. Ze zakřiknutého týpka se tak díky tréninku s aplikací může stát atraktivní společník. Becomme totiž nabízí už přes 3000 možností úvodních oslovení nebo námětů k diskusi.

Za vyzkoušení kromě pár minut nedáte vůbec nic, protože aplikace je ke stažení bezplatně na App Store i přes web becommeapp.com. Funguje na operačním systému iOs, Apple Watch, ale i Android. Má přehledné uživatelské prostředí, intuitivní ovládací prvky a pěkný grafický design, který ocení i nároční uživatelé. To vše je navíc zdarma a bez nutnosti registrace.

Pokud ženu vůbec nezkusíte oslovit, máte 100% garanci neúspěchu. S aplikací Becomme je tu přinejmenším 50% naděje, že se dočkáte prvního rande. Tak proč to nezkusit rovnou dnes?

[appbox appstore id1037898364]

Becomme-ios-CZ-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.