Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je teda řešení, zajimavé je že v IOS 10 toto nic podobného nedělalo i při zachování stejných widgetů, které používám v IOS 11. V takovém případě widgety postrádají svou funkci, pokud systém podporuje jen a pouze widgety od Apple .

  V ios 10 byl jinak resene centrum notifikaci. V 11 je centrum notifikaci shodne jako lockscreen.
  Pokud je to problem widgetu, tak je mozne, ze vyvojari 3. stran neco delaji spatne. Nemusi to byt tedy chyba na strane apple. Ono to tomu i odpovida, protoze by to apple urcite davno opravil.

  Widgetama to asi nebude
  Bohužel jsem deaktivoval úplně všechny widgety, restartoval telefon a zmizelo mi to po chvíli zas. Takže to tím není.
  (iPhone 6s, iOS 11.2.1)

  Jinak mě se to stalo i v iOS 10.3.3. V google hangouts jsem byl přihlášenej 2 účty a v jednom jsem měl nepřečtené zprávy. Hodiny zmizeli a nezobrazovali se notifikace. Až po přečtení těch zpráv se to opravilo. Možná už tady někde byl základ této chyby.

  Nemám žadné widgety než od apple a hodiny a notifikace mizí občas na SEčku stále u ios11.2.1 a u 6S mizeli pořád až od aktualizace na ios11.2.1 zatím klid, ale může se objevit časem zas… takže ve finale tím to opravdu asi nebude….??

  ad1 nespôsobujú to widgety 3 stran ale bug v systéme aby bolo jasno ,je zaujímavé že na 10.3.3 všetko funguje ako má aj s widgetmi 3 strán , fakt toto riešenie je ktoré stojí zato nepoužívať widgety 3 strán ked to čital kolega s8 tak sa hlasno smial sa utrúsil to nie je chyba ale vlastnosť

  Je to určite bug v iOS 11, pretože aj widget s počasím má problémy…neukazuje korektne teplotu, ani čas…raz za čas sa to nastaví správne, no potom to zase nezobrazuje korektne.

  Problém je, že mi zmizí hodiny i když do mobilu připojím sluchátka.

  Měl jsem stejný problém, četl spousty diskuzí a zkusil spoustu jednoduchých řešení a nic. Problém na chvilku ustal ale pak se objevil zase. Po obnovení systému do továrka a nastavení telefonu jako nového (tj.neobnovení ze zálohy) je pokoj. Zdar … :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.