Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Obal mám a žádný takový problém jsem nezaznamenala. Ptala jsem se na to i lidí, se kterými jsem hovořila a nikdo žádný problém s tím, že by mě špatně slyšel, neměl.

  Mně tyhle články začínají připadat naprosto jeté. V milionech vyrobených věcí má pár vadu a oni se z toho všichni hroutí. Mám X od zahájení prodeje, nikdy jsem s ní žádný problém neměla a i kdybych měla, tak jsem s tím prostě počítala už na začátku, jelikož je to celé nové a není to zajeté. Všichni se hroutí kvůli zelenému pruhu. Ten jsem měla já na TV od Samsungu za 35 a nic jsem z toho nedělala, TV vyměnili a bylo. Vážně mi tyhle články, tedy spíš ty hlavní komenty k nim pořádají zvláštní.

  Nevím proč by tento článek byl špatný, když jen upozorňuje na vadu a chrání potencionálního kupce před koupí produktu, který mu bude způsobovat problémy. Mně osobně se přesně tento problém stal. Kdybych to věděl dopředu, nemusel jsem si toto pouzdro kupovat a složitě vracet. S iphonem to nemá nic společného. Vadná jsou pouzdra.

  Ani hovno.. jobs Max tak rotoval v hrobě kdy Apple u iPhone 7 udělali 6 barev které byli pěkné hnusne .. ten mobil je dobrý i ten obal má ho táta nemá problém jak s mobilem tak s obalem . Už většina lidi z moji rodiny mají X a nemají problémy fakt nevím l čem tady furt píšou ..??

  Fakt začínám být na ten Apple pěkně nasranej ještě, že mi alespoň ten Macbook Pro Retina s force touch trackpadem funguje!

  A iPhone X ti nefunguje? Ja ze ho mam a zafny problem nemam. Podle tehle clanku by sis nemohl koupit nic. Jde o to ze se neco stane na apple a kazdy to hned bleje na net. Udela to u jine znacky a nic.

  Potvrzuji, pouzdro vráceno. Z nouze jsem koupil „Spigen Wallet S Black iPhone X“ za 1/3 ceny, zatim spokojenost, neni sice zas tak „pekne“ ale alespon se s nim da volat….
  Nejak se to musi vydrzet, nez budou k dispozici pouzdra Catalyst, nebo Hitcase….

  Mě spíš vytáčí to, že když chci telefonovat nebo vezmu telefon, tak musím mít pouzdro otevřené (sklopit dozadu). Jakmile vytočím číslo a pouzdro zavřu abych si telefon dal k uchu, tak hovor položím. To stejné i když někdo volá. Podívám se kdo, vezmu hovor a zavřu pouzdro == okamžité zavěšení. Máte s tím taky problém nebo je to výsada jednoho kusu? :)

  KOupit si za 30 telefon, který nemá vychytané věci a k tomu za trojku obal :-) :-) :-) . By mě zajímalo kolik lidí si na to muselo vzít úvěr :-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější