Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já to mám. Kdyby někdo chtěl poradit, tak do zpráv. ?

  Jak to vlastně funguje? Musí prodejce podporovat apple pay nebo stačí normální terminál co podporuje bezkontaktní platby?

  Podle mě jde spíš o to, jak se daná banka dohodne s Applem a tady si myslím mají velké banky občas problém (zavádění nových technologií atd.). Ale třeba tentokrát příjemně překvapí ?

  Já jsem tedy více „vypleskaná“ z toho, že někdo platí iWatch – tedy hodinkami. Když se mi to stalo poprvé – nechápala jsem, proč si pán natahuje rukávy nahoru a snaží se ruku dostat ke card machine – vypadalo to, jako kdyby si tu ruku chtěl vykloubit ??

  Stále je to viazané na banku. Keby to bolo viazané na kartu, tak by to bolo niečo iné. Máš Mastercard alebo Visu? Tak si za vodou. Možno by stačila obyčajná kreditka bez bankového účtu.

  Takto je to stále o tom, či má Apple alebo Google zmluvu práve s tvojou bankou. Napr. Tatrabanka podporuje mobilné platby pomocou telefónu s Androidom už roky. A viem, že sú jedna-dve banky v ČR, ktoré to majú. Takže služba Android Pay neprináša nič nové pre užívateľov Androidu, čo by tu nebolo.

  Pripada mi to ako fake. Ale bodaj by som sa mylil.

  tak po precitani celej diskusie (v telefone sa defaultne nezobrazuje cela), usudzujem, ze je to fake. Schvalne by ma zaujimalo pocet kliknuti na tento clanok oproti ostatnym, myslim, ze bude radovo vyssi. Takze ciel splneny. Kto je vlastne ten Ales? Je to nejaky doveryhodny citatel? Alebo staci, ze poslem nieco podobne a bude to tiez zverejnene?

  Nemyslím, že By to měl být fake, i sama mBank se v příspěvcích na FB poslat svým příspěvkem (spuštění Android pay) nepřímo vyjádřila, že Apple pay přijde a bude to brzo..

  Myslis prispevok, citujem „Zdravíme, vše se včas dozvíte“? Iny som tam nenasiel, to je taka vypovedna hodnota, ze to nemusi byt nikdy.

  Myslím ten, kde jeden člověk psal že by to chtělo Apple pay a odpověď z mBank byla „Nebojte, na finalizaci aplikace mBank 3.0 pro iOS pracujeme a zanedlouho ji představíme našim klientům :)“

  Takže předpokládám, že se v nové verzi aplikace s apple pay už počítá.. Plus Teda ještě ty odpovědi předtím.. :)

  Možná v souvislosti s tím přijde i podpora Apple pay, každopádně, když jsi tak přesvědčený, mi vysvětli, proč když někdo napíše “ Hlavně by to chtělo Apple Pay“ se mu dostane výše zmíněná odpověď?

  Vzhledem k tomu že AndroidPay si neúčtuje žádný poplatek a je zdarma i pro banky, tak proč by to neimplementovali, když potěší a přitáhnou zákazníky. Do android pay si máte dát svojí platební kartu a ta aplikace pak přes nějaký šifrovaný token jen provádí platbu přes uloženou kartu.

  Ale ApplePay co jsem pochopil chce od bank provizi. Kolik ta provize dělá v EU nevim.

  Tak chápu že to pro banky není žádné terno tohle implementovat. Zvlášť když appláků je znatelná menšina oproti androiďákům.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější