Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Cook je John Sculley tejto doby teda babrak co sa viac stara o „usmievaciky“ a svoje LGBTI chute ako o chod Applu. Je to ta cast ktora bude uvedena v kronike ako obdobie temna. Ostava len dufat ze sa objavia svetle zajtrajsky. Nezelam mu nic zle len by sa mohol odobrat do dochodku.

    ach jo doba temna fakt smiešne že si to niekto myslí opýtaj sa akcionárov na názor Apple je na tom finančne tak dobre ako nikdy nebol a predobjednávky x-ka predznamenávajú že sa na tom nič nezmení

    Finančne dobre je na tom lebo sa vezie na výsledkoch iPhone z čias nádhernej éry Steva Jobsa. Toto donekonečna ale nepojde. To čo robilo iPhone revolučným bolo aj vďaka systému, ktorý sa čoraz viac a viac podoba na konkurenčné výrobky. HW niekde prevyšuje a niekde zaostáva. Systém ho vždy a vo všetkom navyšoval. Stále je to telefón. :)
    iPhone mám od modelu 4, momentálne model 7 a myslím že tu aj chvíľu ostanem :) model 8 bezdrôtové nabíjanie a model X otváranie snímaním tvare mi ako revolučne neprídu určite. Nečakám vodotrysk, ale …. predobjedvky x-ka určite nic nepredznamenavaju, do budúcna môže byt práve tento model zlomový.
    Ale verím že prídu nový smajlikovia v systéme ktorý to zachránia, akcionári sa stanu bukvice a ľudia budú chodiť na dúhové pochody lebo to bude “ coll “ a budú sa pohoršoval že bukvicam nepredali v obchode tortu :))

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.