Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Potvrzuji problémy s FaceID. Nastavil jsem ho včera vecer při umělém silném osvětlení v místnosti doma. Dnes venku na sluníčku ani jednou to nefungovalo!!! Musel jsem vždy odemknout kódem. To má být ta super nová funkce? Zlaté TouchID na me předchozí 7. Jsem zvědav, jestli toto opraví aktualizace. Na druhou stranu jsem nějakými problémy počítal, ze se objeví. Problem kdy telefon zamknu power tlačítkem a ihned odemknu a koukám na černý displej dokud nezmacknu power tlačítko ještě 1-2x přetrvává zatím.

  Problem, který nastal na Keynote po dnešní me zkušenosti, přisuzují tomu, ze FaceID bylo nastaveno za jiných světelných podmínek, možná se pletu..

  Kdyby jste se na Keynote díval pořádně, všimli by jste si, že FaceID nereagovalo kvůli tomu, že zařízení bylo restartováno a pro zprovoznění FaceID musí nejdříve zadat klasický kód. To samé je zapotřebí i u TouchID.

  Nastavovat FaceID při nevhodném osvětlení mi přijde jako nastavovat TouchID s mokrým prstem. Taky by to stálo za hovno.

  Píšete pěknou hloupost. Tím chcete říci co? Ze si koupíte telefon a budete čekat, až bude svítit slunce, aby jste mohl nastavit FaceID, které pak bude mít zřejmě opačný problem v místnosti při umělém osvětlení? A světelnost s 3D mappingem u FaceID nemá mít nic společného!
  Mimochodem v me 7 jsem měl nastaveno TouchID i s mokrým prstem, pravé pro situace, kdy jsem byl ve sprše nebo z ni vylezl.

  jj presne tak. kamera skenuje 3D a bere body v tvem obliceji, ale jak to tak vidim podle toho co rikal ten typek z verge, tak to nefunguje zrovna porad….jestli nejake odlesky atd. uvidime kolik lidi bude mit s tim problemy.

  Koukal jsem na to video toho týpka z the verge a když jsem viděl z jakejch úhlů mu to nefungovalo tak se ani nedivím :D vytáhnout telefon z kapsy a rovnou dole u kalhot k němu čumět dolů a čekat co se bude dít to by mě fakt nenapadlo. K tomu můžu říct jen kdo chyby hledá ten je najde.

  Uvidíme, až bude recenzí víc a po aktualizacích, skenování otisků prstu taky nebylo nikdy stoprocentní a ani teďka není. Přijde mi, že se v tom lidi snaží hledat senzaci kdy to nefunguje. Když jsem měl note7 než jsem ho vracel, tak jsem si na odemykání duhovkou taky zvykl, jen jsem se naučil ho dát do té polohy, kdy to vždy fungovalo a bylo to okamžité. Nejvíc jsem to ocenil v zimě :)

  Tohle bude podle mě úplně to stejný, bude x poloh ve kterých to bude fungovat spolehlivě vždy a pak takové, jako třeba odemykání telefonu u pasu, ve kterých to prostě fungovat nebude.

  Co nepochopim je, ze kdyz uz k tomu ty earpods davaji, proc je rovnou neudelaji rovnou s lightning konektorem, nemusel by tam pridavat ten zbytecnej dongl. Chapu, ze je treba chce nekdo pouzivat i jinde, ale kdyz jsou to sluchatka k TOMU telefonu, tak by my to smysl davalo.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.