Zavřít reklamu

Oficiální prodej iPhonu X bude odstartuje 3. listopadu, avšak na internetu se už objevily jeho první mini recenze. Zpravodajská média zveřejní recenze na výroční model až těsně po zahájení prodeje, a tak první recenze nepřichází od žádného zpravodajského webu. O zkušenosti s iPhonem X se podělil bývalý zaměstnanec Applu.

Ryan Jones na Twitteru tvrdí, že vůbec o iPhonu X nepřemýšlel, ale teď, když s ním strávil nějaký ten čas, si myslí, že je neuvěřitelný. „Poprvé za 10 let jsem byl nadšený,“ uvedl Jones.

https://twitter.com/rjonesy/status/919959111529390083

Apple představil iPhone X v září na konferenci, která se konala v divadle Steva Jobse v Apple Parku. Od té doby se vlajková loď objevila už několikrát na videu, ale prozatím bez jakékoliv recenze. Podle analytiků přechod z Touch ID na Face ID by mohl způsobit, že někteří uživatelé budou váhat nad koupí nejdražšího iPhonu v historii, nicméně Jones ujišťuje, že to stojí za to. „Obrazovka je tak živá. Rámečky jsou neviditelné. Gesto pro návrat na domovskou obrazovku funguje jako po másle,“ podotýká Jones v jednom tweetu.

https://twitter.com/rjonesy/status/919047441315274752

Podle Jonese vypadá displej obrovsky, ale celkově telefon dokonale padne do ruky. „Moje 7 je oproti tomu nic,“ zhodnotil. Stačí projít všechny tweety Jonese, ze kterých se jednoduše dozvíte, že iPhone X skutečně stojí za to

https://twitter.com/rjonesy/status/919076388618911744

Související články

Dnes nejčtenější