Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To se tyka jen evropy…Kupuju hned osobne v apple store

  Tomáš Diviš Trefný ?, nikoho to nezajímá, ale on to sem stejně napíše… To je logika většiny dnešních lidí. Proto, pod většinou článků, komentáře ani nečtu, ale u tohoto mě zrovna zajímalo jestli sem někdo napíše právě něco podobného :D. A hele…

  Klára Bodnárová no tak jsou to jeste deti…ale prdel je kdyz nekdo rekne,jo iphone je predrazena mrdka a pak jde pro samsung o 2000 levnejsi ?

  Asi nechápeš, že je to o poměru výkon/cena. Zatímco srajfon by měl stát tak deset a ještě by byl drahej, tak Samsung je za ty peníze skvělá koupě. Navíc Samusng jde koupit, tahle jebka ne. Cook je trotl, kterej prostě vedení Apple nezvládá. Loni AirPods, letos iPhone, příslušenství bůhví kdy. Prostě Apple je pod vedením tohohle pitomce Titanic. Jenom kolik let už slibuje ty úžasný věci, který nás posaděj na ….. Kde jsou????

  https://jablickar.cz/apple-chysta-skvele-veci-v-novych-produktovych-kategoriich-ujistil-tim-cook/

  Rok 2014 ??????

  Je vcelku jedno, kdy se začne iPhone X prodávat, protože 85% všech prvků nábízí již iPhone 8 plus. V osvědčeném elegantním designu a hlavně za mnohem rozumější cenu?

  v záři prezentuji něco, co dodám az v příštím roce… a vtom další roce mám v záři vydat zas nový iphone. No zpozdění se začíná nabalovat….

  Já jsem na tom Xku nenašel nic *mus have* nic nového pod sluncem. Vše je vybrakovano od konkurence a zabaleno do jablecneho pozlatka! Škoda že opomijeji telefony velikosti SE.. Xko ve velikosti SE to by bylo *mus have*!!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.