Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Takže jsem uživatel iphone 6 a moje pocity z Iphone x
  Jedině zajímavé věci jsou:
  Face ID – další milník který může být zajímavý – ale dokážu si postačit s touch ID
  Animoji – ok to zní zajímavě ale to člověk použije tak 10x .. kolikrát člověk použil to kreslení s 
  příchodem iOS 9?
  Bezdrátové nabíjení – má to smysl jenom když má člověk všechny 3 zařízení a mohl by využívat Apple
  AirPower – nemám takže bych jel přes kabel.. pro mě zbytečnost
  Foták – Všechno ve 4K a to mi bude k čemu ? Notebook/TV si mám kupovat nové kvůli 4K ? Navíc Youtube
  nikdy nepovolí takový bit rate 4K jak z Iphone ….

  Závěr: Zůstávám u Iphone 6 64gb… zatím nejlepší investice mého života do mobilu.
  Do Iphone X bych šel kdybych byl nový uživatel Iphone

  iPhone X z pohledu uživatele iPhonu 6:

  Face ID – nespolehlivý gimmick, který navíc zdaleka nenahradí Touch ID (s ním odemknu telefon kdykoliv, i v kapse, pokud budu chtít).

  Animoji – LOL, no možná ten duhový jednorožec pro Tima Cooka a jeho manžela…

  Bezdrátové nabíjení – super věc, telefon mi stejně 90 % času leží na stole v kanclu, nebo na polici doma. Bezdrátový dock bude první nákup po koupi nového telefonu. Nicméně toto mají i modely 8 a 8 Plus, tedy žádná výhoda pro X.

  AirPower – meh, ani na noční stolek se nehodí, protože hodinky pak nemají nightstand mode.

  4K HDR video – pro mě, poprvé od dob Nokie 6610i, foťák jako argument nákupu. 4K TV plánuju do konce září, pouštět si na ní HDR videa z dovolené bude super. Opět ale stejná funkce u 8 a 8 Plus, tedy žádná výhoda pro X.

  Závěr: Zatím těžké rozhodování mezi 8 Plus a X. Pro X hovoří jen HDR OLED displej a menší velikost; proti cena a chybějící Touch ID…

  a proč je v Česku o $400 dražší než v US? :D 30k za telefon je už fakt škoda peněz…

  Ok, třeba to nebude 400, ale i kdyby to bylo „jen“ 200, nechápu, proč to nemůže být cca stejně, nebo ještě lépe, proč se to tu nepřízpůsobí kupní síle, v Asii ty telefony také tolik nestojí…ale chápu, že diskuze o cenách se tu vede každý rok a vždy je zbytečná.. :)

  8 jsem myslel ze ma byt 32,128,256gb? Ale 64gb za 20990,- je docela dobra cena ??

  To je jako z apple watch?? v Česku stojí serie 2 11 litrů a v Americe serie 3 kolem 8??? I love Czech Republic?

  No jo, nějak ten náš sociální systém financovat musíme. Amík si sice koupí telefon za zdánlivě podstatně nižší cenu, ale počkejte až si k tomu na konci roku naúčtuje sales tax a pak si na ledě komplikovaně zlomí nohu. To se při pohledu na účet ještě nasměje…

  Peníze na to mám ale je to sakra přestřelená cenovka. A abych si to kupoval jen abych si dokazoval že na to mám ? To fakt ne , zas nic tak revolučního tam pro mě není . Po stránce designu je to krása u všech modelů . Sklo na iPhony sedne jak prdel na hrnec takže určitě si buď iphone 8 nebo 8Plus koupím. 999 doláčů by mi nevadilo za iPhone X ale ta česká cenovka je fakt masakr .

  On si ho někdo kupuje, aby si dokázal, že na to má? Jak to funguje? Přece, když ty peníze mám, tak vím, že na to mám, ne? =D A dokazovat to ostatním? No možná mezi hloupými teenagery někde na střední. V Praze má iPhone i každý tramvaják…

  No nechápu jak přišli na cenu 21000 korun,když při jednoduchém přepočtu doporučené ceny 699 dolarů to vychází na 15400 korun + 21% dph to je 18600…

  Úžasný ten iPhone X, ale cena je teda off.
  Koukal jsem špatně nebo jsem propásl představení iOS 11??? Díky

  pro stěžovatele. Nokia8890 ?

  To je sice krásný, ale v té době měla vysoká cena celkem opodstatnění. Telefon za 30k uměl mnohem více než telefon za 10k. Dnes telefon za 3k umí naprosto vše, co telefon za 30k. Tudíž dnes kupovat novinku je naprosto nesmyslná věc.

  Zrovna obrázek co jsem nahrál tak všechny telefony uměli sms a volat. Zbytek se lišil jen jinak nasvíceným displejem či jste si mohl uložit více sms nebo kontaktu. Jinak trh je v dnešní době podobný jen lepší verze. Za 20 let někdo vloží podobnou fotku, ale budou tam iphony a samsungy. A někdo zareaguje stejně jako vy.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější