Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Beehive Weather
Jednoduchá a přehledná – taková je aplikace Beehive Weather. V personalizovaném uživatelském rozhraní vám vždy poskytne co nejpřesnější informace o počasí.

[appbox appstore id641842125 oldprice=“29Kč“]

Online TV
Aplikace Online TV přináší několik vybraných internetových televizních stanic přímo do vašeho iOS zařízení. Vychutnejte si přímé přenosy sportovních utkání nebo každodenní zpravodajství s Online TV.

[appbox appstore id471621873 oldprice=“29Kč“]

Converter for iPad
Converter for iPad je aplikace, která zvládne konverze 76 měrných jednotek včetně jednotek délky, váhy, teploty, rychlosti nebo například objemu, to vše v čistém, přehledném, jednoduchém uživatelském rozhraní.

[appbox appstore id363968628 oldprice=“29Kč“]

AirDisk Pro
AirDisk Pro vám umožní ukládat, prohlížet a spravovat na soubory na iPhonu, iPadu či iPodu touch. AirDisk Pro můžete propojit i s Macem nebo PC a systémem drag & drop přemisťovat soubory ve Finderu nebo Exploreru.

[appbox appstore id505904421 oldprice=“59Kč“]

Publisher Master for iOS
PublisherMaster for iOS je pokročilý, ale jednoduše použitelný nástroj pro publikaci a design. S jeho pomocí vytvoříte skvělé plakáty, letáky, pohlednice, pozvánky a mnoho dalšího.

[appbox appstore id635325621 oldprice=“199Kč“]

Grocery List
S aplikací Grocery List můžete vytvářet nejen nákupní seznamy snadno, rychle a efektivně. Aplikaci lze navíc používat a ovládat i z uzamčené obrazovky.

[appbox appstore id602418681 oldprice=“29Kč“]

Paper Keyboard
Zapomeňte na bluetooth. Používejte papír. Stačí vytisknout příslušný PDF soubor na list papíru a můžete ho používat jako klávesnici. Klávesy na papíře bude díky speciálním algoritmům snímat fotoaparát vašeho iPhonu.

[appbox appstore id715319520 oldprice=“29Kč“]

Earthlapse
Proměňte svůj iPad nebo iPhone v mezinárodní vesmírnou stanici s aplikací Earthlapse. Celou planetu budete mít doslova na dosah konečků prstů. Vychutnejte si netradiční pohledy na Zemi za doprovodu relaxačního soundtracku.

[appbox appstore id522003167 oldprice=“179Kč“]

RunCadence
Aplikace RunCadence byla vyvinuta dvěma fyzioterapeuty a jejím úkolem je pomoci běžecké komunitě lépe sledovat vlastní pokrok. Aplikace RunCadence je propojitelná s Apple HealthKit a je k dispozici i pro Apple Watch, na nichž můžete sledovat počet uběhnutých kroků za minutu a řadu dalších informací.

[appbox appstore id1087200398 oldprice=“89Kč“]

Office Story
Pokuste se ve hře Office Story pro iOS proměnit malý start-up v garáži v obrovskou společnost. Provádějte strategická rozhodnutí, nakupujte, najímejte zaměstnance a pohybujte se vpřed.

[appbox appstore id717265204 oldprice=“179Kč“]

 

Související články

Dnes nejčtenější