Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zdravím, práve som sa vrátil späť z iOS 11 na iOS 10.3.2 a po nainštalovaní iOS 10.3.2. cez iTunes mi hodí iPhone7 iba do nejakého recovery módu. Nepomáha ani obnova ani aktualizácia. Kde môže byť problém ? Ďakujem za odpoveď.

  Nechapu proc si nekdo dava do telefonu nefinalni verze iOS a pak se chteji vracet. Tak bud jedu s rizikem na beta verzich, nebo jedu ve stabilnich releasech. Takovi lidi by si meli poridit android a zkouset vselijake mutace androida.

  :) riesil som to u jedneho chalana.
  Treba si stiahnut betu 10.3.3 zo stranok z applu a potom az na 10.3.2 alebo mozez uz zostat na 10.3.3 ta je vcelku stabilna aj ked beta;)

  Dobrý den, mám takový problém vše jsem udělala tak jak jsem měla ale jakmile se mi to začalo aktualizovat po pár minutách mi to začalo psát že časový limit vypršel, a cele se to přerušilo. Zkoušela jsem to několikrát za sebou. Děkuji za odpověď

  A k článku …… ochranu Iphone sa zatial nepodarilo prelomiť nikomu, nepomože ani DFU/recovery mod ako sa píše v poslednom odstavci ….. kradnutý či najdený iphone treba odovzdať lebo je nepoužiteľný ☺️ ale ak sa admin nazdáva že dokáže prelomiť dvojstupnovú ochranu ? mám pre neho dobrú správu Apple mu za to dá 200 000,-$

  If you want to switch from iOS 11 beta to iOS 10
  To switch from iOS beta 11 to iOS 10,1 you need to erase and restore your device. Then, if you have an archived backup,2 you can set up again from that backup. Here’s how:
  1. Check that you have the latest version of iTunes.
  2. Download the iOS 10.3.3 Beta Restore Image for your device. ( https://beta.apple.com/sp/betaprogram/iosimagerestore )
  3. Connect your device to your computer, then put your device in recovery mode with these instructions:
  * For iPhone 6s and earlier, iPad, or iPod touch: Press and hold the Sleep/Wake and Home buttons at the same time. Don’t release the buttons when you see the Apple logo. Continue to hold both buttons until you see the recovery mode screen.
  * For iPhone 7 or iPhone 7 Plus: Press and hold the Sleep/Wake and Volume Down buttons at the same time. Don’t release the buttons when you see the Apple logo. Continue to hold both buttons until you see the recovery mode screen.

  dostala jsem ipad znam i iCloud ,poslal jsem pritele do pr…le ….zablokoval mi na dalku piše mi zamek je uzamceny vyzaduje 6 mistni kod
  co mám delat jak mužu odblokovat dekuji

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.