Zavřít reklamu

Máte rádi Futuramu alespoň tak jako já? Pak budete mít z následujících řádků určitě podobnou radost. Vývojářská společnost Jam City a tvůrce Futuramy Matt Groening, který má na svědomí například i Simpsonovi, oznámili, že na začátku léta na platformy iOS a Android uvedou novou hru Futurama: Worlds of Tommorow. Zajímavé je, že celá hra se vyvíjí ve spolupráci s originálními seriálovými scénáristy, animátory a dalšími členy, kteří se na tomto televizním fenoménu podílejí.

Vývojáři vypustili do éteru informace, které též mnoho fanoušků určitě zaujmou. Podle jejich slov by totiž hra měla obsahovat mnoho herních modů, které by měly zahrnovat například galaktické průzkumy, různé simulace bojů či podobně bláznivé zápletky, které známe i ze seriálu.

Je libo New York v budoucnosti?

I když bude hra nabízet nepřeberné možnosti, dvě dějové linky by měly přesahovat všechny ostatní. První linkou bude lokace Nový New York, která nabídne hráčům pozvolný postup vyprávěný prostřednictvím příběhů. Své postavě pak budete podle všeho zlepšovat různé atributy. Co se týče ostatních postav, nemusíte se bát. Všechny oblíbené charaktery včetně Bendera tato dobrodružství prožijí po vašem boku. Tato lokace bude též hodně založena na sbírání různých předmětů a následného „kraftění“ různých zlepšováků pro vaši postavu. Tyto vylepšení pak budou výrazným způsobem ovlivňovat vaše schopnosti.

Druhou dějovou větví pak budou Vesmírná dobrodružství. V tomto případě se můžete těšit na zkoumání exotických planet obývaných bláznivých bytostí. Postupem času si tak vyzkoušíte vyjednávání s velvyslanci nebo naopak tvrdé boje na planetě robotů. Nudit se tak rozhodně nebudete, a kdyby náhodou ano, všelijaké interakce s různými obyvateli planet vám chvíle nudy rychle zaženou.

To vše je navíc prezentováno v sympatickém retro arkádovém stylu boje, jehož autentičnosti přidává ještě šestnáctibitová grafika.

Další informace by měly podle vývojářů vyjít co nevidět. Možná to však už ani nebude nutné, hra by měla vyjít už na začátku léta a všichni fanoušci Futuramy si ji raději vyzkouší naživo.

futurama-iphone-fb

zdroj: macrumors

Dnes nejčtenější

.