iStores.sk
iStores.sk

Google Assistant přichází na iPhony

Včerejší spekulace se potvrdily a Google Assistant opravdu míří na zařízení s iOS.  Google dnes během své vývojářské konference I/O oznámil, že se jeho konkurence pro Siri dostane na jablečná zařízení. Virtuální asistent přijde jako samostatná aplikace pro iPhone a zpočátku bude bohužel určen jen pro uživatele ve Spojených státech. Původně byl asistent dostupný pouze na telefonech Google Pixel, později ale své pole působnosti rozšířil a nyní ho kromě smartphonů najdeme i prostřednictvím aplikace pro zasílání zpráv Allo nebo na zařízeních Google Home.

Kromě příchodu Google Assistenta na iOS, oznámil také Google jeho další vylepšení. Například se jedná o možnost zadávat příkazy pomocí psaní na klávesnici. Google poznamenal, že mnoho lidem vadilo mluvit na asistenta ve veřejných prostorech, a tak funkce psaní umožní interakci s platformou bez nutnosti používat hlasové příkazy.

Navíc gigant z Mountain View oznámil, že aplikace Google Lens brzy získá integraci Google Assistentem, což uživatelům umožní fotografovat (v reálném světě) a následně získat informace prostřednictvím asistenta.

Galerie Google Allo, které si z App Store můžete stáhnout už delší dobu: 

google assistant for iphone fb

Leitz
Vstoupit do diskuze (8)

Diskuze

  Je paraadny, Siri je u mna minulostou 🙂
  Switchol som si na chvilku US app store a stiahol odtial.

  Neviem, čo Vám vadí, že bude aj na iOS. Predsa ak ho nechcete, ta si nestiahnete. A môže to mať pozitivny efekt v tom, že to spôsobi tlak na vylepšovanie Siri, aby sme ju používali namiesto Google Assistant :)))

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek