• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 Apple Watch 3
  iStores.sk

  Google Assistant přichází na iPhony

  Včerejší spekulace se potvrdily a Google Assistant opravdu míří na zařízení s iOS.  Google dnes během své vývojářské konference I/O oznámil, že se jeho konkurence pro Siri dostane na jablečná zařízení. Virtuální asistent přijde jako samostatná aplikace pro iPhone a zpočátku bude bohužel určen jen pro uživatele ve Spojených státech. Původně byl asistent dostupný pouze na telefonech Google Pixel, později ale své pole působnosti rozšířil a nyní ho kromě smartphonů najdeme i prostřednictvím aplikace pro zasílání zpráv Allo nebo na zařízeních Google Home.

  Kromě příchodu Google Assistenta na iOS, oznámil také Google jeho další vylepšení. Například se jedná o možnost zadávat příkazy pomocí psaní na klávesnici. Google poznamenal, že mnoho lidem vadilo mluvit na asistenta ve veřejných prostorech, a tak funkce psaní umožní interakci s platformou bez nutnosti používat hlasové příkazy.

  Navíc gigant z Mountain View oznámil, že aplikace Google Lens brzy získá integraci Google Assistentem, což uživatelům umožní fotografovat (v reálném světě) a následně získat informace prostřednictvím asistenta.

  Galerie Google Allo, které si z App Store můžete stáhnout už delší dobu: 

  google assistant for iphone fb

  Diskuze

   Je paraadny, Siri je u mna minulostou 🙂
   Switchol som si na chvilku US app store a stiahol odtial.

   Neviem, čo Vám vadí, že bude aj na iOS. Predsa ak ho nechcete, ta si nestiahnete. A môže to mať pozitivny efekt v tom, že to spôsobi tlak na vylepšovanie Siri, aby sme ju používali namiesto Google Assistant :)))

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online