Zavřít reklamu

Jsou to necelé tři týdny, co jsme přišli se zprávou o druhé generaci Apple Pencil. Ta by totiž měla spatřit světlo světa už na jaře tohoto roku, a to po boku nového iPadu s 10,5″ displejem bez postranních rámečků. Naši zprávu tehdy citovaly téměř všechny velké zahraniční Apple magazíny, jelikož byla zároveň podložena i samotnými patenty Applu.

Jeden ze zahraničních magazínů, konkrétně iDropNews, nyní dokonce na základě naší informace vytvořil koncept, který ukazuje bezrámečkový iPad Pro 2 společně s Apple Pencil druhé generace. Chystaná tužka od Applu by se měla k iPadu přichytávat pomocí magnetů, tedy stejně jako v současné době Smart Cover. Magazín ale ve svém konceptu Apple Pencil ještě vylepšil a přidal jí gumovou část pro lepší uchopení a tím zvýšenou přesnost při kreslení jednotlivých tahů. Navíc si můžete všimnout, že Apple Pencil 2 na konceptu chybí krytka pro Lightning konektor, a to protože se nabíjí bezdrátově, což by byla jistě skvělá ale prozatím nereálná změna.

Kromě konceptu nové Apple Pencil se iDropNews vytáhl i s návrhem iPadu Pro 2. Jak už bylo řečeno, nový tablet od Applu by měl disponovat 10,5palcovým displejem a hlavně tenkými, téměř neexistujícími postranními rámečky. Displej by tak měl být značně širší a dokonce o něco málo vyšší, přičemž by měl nabídnout stejné rozlišení jako současný 12,9″ iPad Pro. Některé spekulace dokonce tvrdí, že se Apple u nového iPadu zbaví domovského tlačítka. Této zprávy se ale iDropNews při vytváření konceptu nedržel.

iPad Pro 2 Apple Pencil 2 koncept FB

Související články

Dnes nejčtenější

.