• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  První informace o Apple Pencil 2. generace jsou tady

  Když Apple představil stylus s označením Apple Pencil, lidé nejprve jen nevěřícně kroutili hlavou. Jakmile jej však poprvé vyzkoušeli, zjistili, že je až neuvěřitelné s ním pracovat a jsou z něj nadšeni. Apple Pencil se však podle prvních informací přímo od dodavatelů z Číny dočká značného vylepšení. V letošním roce by Apple měl představit druhou generaci Apple Pencil, a to během konference, která proběhne již na jaře letošního roku. Na této konferenci by měl Apple ukázat nové iPady a také zbrusu novou Apple Pencil.

  Novinky by měly být v souladu s patenty, které Apple získal v září loňského roku, kdy dokážete připevnit tužku k iPadu pomocí magnetu stejně jako se k němu připevňují originální Apple iPad Smart Case kryty displeje. Další novinkou je pak clip, který mají běžné propisky a budete mít možnost ji díky tomu připnout na kapsu u košile a tak podobně, zkrátka jako u běžné propisky.

  Co se iPadu týká, ten by měl být k dispozici bez Home tlačítka s extrémně tenkým rámečkem a jeho rozlišení by mělo být stejné jako u 12,9″ verze a to i přesto, že novinka přinese 10,5″ displej. Rozlišení by tedy mělo být 2732×2038, díky čemuž bude nový iPad nabízet 326 ppi, tedy 326 pixelů na jeden palec. Další novinky prozatím nejsou známé a uvidíme jak se nakonec iPad a nová Apple Pencil představí.

  Apple Pencil 2 FB

  *Zdroj: weibo, patentlyapple

  Leitz

  Diskuze

   Pencil 3 gen bude obsahovat vodotrysk, resp. Vytlacanie vody z reproduktora :)))
   a samozrejme bude ozdobeny novými smajlíkmi:)))

   Apple Pencil používám rád, píše a kreslí se s ním opravdu dobře. Ale už od uvedení bych urazil Johnnymu ruce za to, že ho nelze nijak připevnit k iPadu bez dodatečných bazmeků. Tam, kde MS Surface exceluje se svým Pen – jak do funkcí (gumování, vyvolávání aplikací, right-click), tak připevněním kamkoliv na hořčíkové tělo Surface – tam Apple za 3 tisíce prodává neskladnou tyčinku. Navíc jsem 1x ztratil krycí čepičku, které se… samostatně neprodává. Tadááá.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  Další články

  HighSky - Obchodujte online